Poniedziałek 08.10.2018

Godz. 18:00

  1. W 18 rocznicę urodzin Sylwii składamy podziękowanie za dar życia, za przyjęcie do Wspólnoty Kościoła za wysiłek rodziców włożony w wychowanie, prosimy o Dary Ducha św. i właściwe rozeznanie drogi w dorosłe życie o opiekę MBNP, błogosławieństwo Boże dla Sylwii, rodziców i rodziców chrzestnych a także dla kochanej Martusi
  2. + Sylwie Boroń w II rocznicę śmierci – od mamy, brata Artura z rodziną, siotry Malwiny z synem

Wtorek 09.10.2018r.

Godz. 18:00

  1. Z okazji 82 rocznicy urodzin Teresy z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsza opiekę, o zdrowie a dla śp. Antoniego o radość wieczną
  2. + Jadwigę Janicką – od siostrzenicy Ewy z rodziną

Środa 10.10.2018 r.

Godz. 18:00

  1. + Henryka Skrzypczaka w 6 rocznicę śmierci Antoninę, Edmunda, Henryka Wasielewskich, Stanisławę, Władysława Skrzypczaków
  2. + Mirosławę, Jana, Jerzego, Olę Każmierczak

Czwartek 11.10.2018 r.

Godz. 18:00

  1. + Jadwigę, Leona, Ewarysta Kasperskich, Andrzeja Olejnika
  2. + Gertrudę, Błażeja Dudkowiaków, Stanisława Paula, Henryka Dworczaka, z prośbą o zdrowie dla Darka

Piątek 12.10.2018r. Rocznica Poświecenia Bazyliki Archikatedralnej

Godz. 18:00

  1. + Matki IV Róży Matek Żywego Różańca z prośbą o dary nieba a dla obecnie posługujących Matek o łaski zdrowie, opieki Matki Bożej Różańcowej i Boże Błogosławieństwo dla ich rodzin
  2. + Halinę Karolczak w 2 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Różańskich i Karolczaków

Sobota 13.10.2018r. – bł Honorata Koźminskiego

Godz. 15:30 

Dziękczynienie za 50 lat sakramentalnego małżeństwa Bolesława i Janiny, dziękujemy za wszelkie otrzymane łaski za rodzinę i prosimy o dalszą opiekę nad nasza rodziną i Błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny

Godz. 16:30 

+ Annę w 6 rocznicę śmierci Stanisława Maciejczaków, Barbarę Kijowską, Michalinę Maciejczak, Helenę, Michała Michalskich

Chrzest: Pola Kicińska

Godz. 18:00

  1. W dniu urodzin Leokadii z podziękowaniem Panu Bogu za 80 lat życia z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla Jubilatki, jej najbliższych i przyjaciół.
  2. + Jadwigę, Ludwika, Szczepana, Władysława Perekietków, Jadwigę, Stefana , Stefana Wróblów            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela 14.10.2018r. 28 niedziela zwykła

Godz. 07:00  
             + Darię, Stanisława Stankowiaków, zmarłych z rodziny

Godz. 08:30  

  + Edmunda Senflebena i zmarłych z rodziny

Godz. 10:00    

  1. + Jadwigę, Franciszka Pawlickich, Jadwigę, Wacława, Marka, Bogdana Witkowskich
  2. + Władysława Mayera, zmarłych z rodziny Mayerów, Nadolnych

Godz. 11:30

  1. Dziękczynienie za 30 lat sakramentalnego małżeństwa Mirosława i Mirosławy, dziękujemy za wszelkie otrzymane łaski, opiekę Bożą i prosimy św. Józefa o stałe wstawiennictwo o łaski służące rozwojowi naszej rodziny i dalsze Boże Błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny i przyjaciół
  • Z okazji 2 rocznicy urodzin Dominika dziękujemy za dar życia, za radość wniesioną do naszej rodziny i prosimy o dary Ducha św. na dalsze lata i Boże Błogosławieństwo dla Dominika i całej rodziny

Chrzest: Wojciech Nadobnik

                                                            

Godz.16:00 

+ Czesława w 30 rocznicę śmierci, Stanisławę, Jerzego Zimniaków, Franciszkę  Kaminiarz, zmarłych z rodziny Marciniaków

Godz. 18:00

          + Hieronima Adamczewskiego w 18 rocznicę śmierci, Małgorzatę Thil - Adamczewską           

Nabożeństwo Różańcowe – codziennie o godz. 17:30

 

Poniedziałek 01.10.2018 św. Teresy od Dziciątka Jezus

Godz. 18:00

  1. + Stefana /100 rocznica urodzin/ Hieronima Kozłowskich od brata Janusza z rodziną
  2. + Leona w 18 rocznicę śmierci Janinę Dudzińskich

Wtorek 02.10.2018r. św. Aniołów Stróżów

Godz. 18:00

  1. + Leszka Ratajczaka – od córki Moniki z Łukaszem
  2. + Marię Jurga w II rocznicę śmierci – od męża Edwarda z rodziną

Środa 03.10.2018 r.

Godz. 18:00

  1. + Jerzego, Alojzego, Józefa, Marię Snelów
  2. + Marię, Wojciecha Psarskich

Czwartek 04.10.2018 r. św. Franciszka z Asyżu – I czwartek m-ca

Godz. 18:00

  1. + Tadeusza Jankowskiego w 22 rocznicę śmierci
  2. + Mariana Kaźmierczaka – od wnuków Andrzeja i Adama z Pleszewa

Piątek 05.10.2018r. św. Faustyny Kowalskiej – I piątek m-ca

Godz. 16:00  

Z okazji 1 rocznicy urodzin Tymoteusza składamy dziękczynienie za dar życia,
wszelkie otrzymane łaski i prosimy o dary Ducha św. i Boże Błogosławieństwo dla Tymka  jego rodziców i całej rodziny

Godz. 16:00

+ Adama Dziurdzia – od koleżanek i kolegów z firmy ALVO

Godz. 18:00

  1. + Hieronima Szaferskiego

        

Sobota 06.10.2018r. – I sobota m-ca

Godz. 9:00

+ Franciszka Szymańskiego

Godz. 15:30 

Dziękczynienie za 50 lat sakramentalnego małżeństwa Teresy i Jerzego, dziękujemy
za wszelkie otrzymane łaski za rodzinę i prosimy o dalszą opiekę nad nasza rodziną
i Błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny

Godz. 16:30 

Z okazji 25 rocznicy ślubu  Teresy i Leszka dziękujemy za sakrament małżeństwa za jego owoce i prosimy Matkę Boską o wypraszanie łask utrwalających nasze małżeństwo i Boże Błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny prosimy także
o radość nieba dla zmarłych rodziców Cecyli i Tadeusza oraz Stanisława

Godz. 18:00

  1. + Jerzego Kaczmarka w 15 rocznicę śmierci zmarłych z rodziny Kaczmarków i

Szymańskich

  1. + Władysławę, Stanisława, Zbigniewa, Witolda Matuszczaków, Hieronima,

Marię, Czesława, Mariana, Wojciecha Samolów                                              

 

Niedziela 07.10.2018r. 24 niedziela zwykła

Godz. 07:00  
            

Godz. 08:30  

1 + Longinę w 11 rocznicę śmierci, Jana, Romana Łęczyńskich, Leonardę,
      Franciszka Kromarków

Godz. 10:00    

  1. Dziękczynienie za 30lat małżeństwa Leszka i Violetty, za możność utworzenia
    rodziny za opiekę Matki Bożej i prosimy o dalsze łaski i Błogosławieństwo
          dla Jubilatów i całej rodziny
  2. Mieczysław i Bogumiła dziękują za 40 lat małżeństwa, za wszelkie otrzymane dobro
    i proszą o łaski umacniające naszą rodzinę i Błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

Godz. 11:30

  1. W 18 rocznicę urodzin Małgorzaty zanosimy Panu Bogu naręcze podziękowań za dar życia, za przyjęcie do Wspólnoty Kościoła, za otrzymane łaski w przyjętych sakramentach i prosimy o obfite dary Ducha św. o rozeznawanie Mądrości Bożej dla właściwego jej wykorzystywania, o opiekę Matki Bożej i Boże Błogosławieństwo dla Jubilatki, rodziców, dziadka i babć.
  • Ks. kanonika Zygmunta Bartkowiaka, Bibiannę, Józefa Nowickich, Mariannę, Józefa Dederków, Zofię Tyrakowską, Andrzeja Rayall de Ragan, Jerzego Pernaka

                                                            

Godz.16:00 

+ Krystynę Janowicz, zmarłych z rodziny

Godz. 18:00

          + Mariana Gromnickiego w III rocznicę śmierci, Marię Płocienniczak, rodziców
            obu stron.            

Poniedziałek 24.09.2018

Godz. 18:00

1. + Jadwigę Janicką – od rodzin; Górnych i Matuszewskich z Ciążenia

2. + Czesława Dobronia

Wtorek 25.09.2018r.

Godz. 18:00

1. + Waleriana Nowaka w 16 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Nowaków, Kasprowiaków i Skorackich z prośbą o zdrowie i Błogosławieństwo Boże w rodzinie

2. + Felicję, Józefa Cichoszewskich i zmarłych z rodziny

Środa 26.09.2018 r.

Godz. 18:00

  1. + Mirosława Nędza w 13 rocznicę śmierci
  2. + Jana Maślankiewicza

Czwartek 27.09.2018 r. św. Wincentego a Paulo

Godz. 18:00

  1. + Stanisławę Włoch, Bronisławę, Jana, Barbarę, Hieronima Strzelczyków, Józefę Dosz
  2. Z okazji 10 rocznicy ślubu Moniki i Patryka dziękujemy za otrzymane łaski, szczególnie za dar powołania życia i prosimy o zdrowie, łaski umacniające nasze małżeństwo i błogosławieństwo Boże dla Jubilatów i całej rodziny.

Piątek 28.09.2018r. św. Wacława

Godz. 15:00 Ślub: Bartosz – Estera

Godz. 18:00

  1. + Leokadię Jagodzik, męża Mariana i syna Wojciecha – od syna Bernarda z rodziną

        

Sobota 29.09.2018r. św Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

Godz. 15:00 Ślub: Błażej – Weronika

Godz. 17:00

1. + Helenę w I rocznicę śmierci Franciszka Stanisławskich, zmarłych rodziców obu
                 stron – od córki Boguni z mężem

         2. Z okazji 70 rocznicy urodzin Ireny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą
             o zdrowie, Błogosławieństwo Boże dla całej rodziny, szczególnie dla Agaty
             obchodzącej I rocznicę urodzin prosząc o dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej nad
             jej rodzicami i Jubilatką

Godz. 18:00

1. + Jana Ludwiczaka

2. + Szczepana Perekietka w 24 rocznicę śmierci

Niedziela 30.09.2018r. 24 niedziela zwykła

Godz. 07:00
             +
Małgorzatę Jakubowską w I rocznicę śmierci, Annę, Franciszka, Eleonorę,
               Bożenę Jakubowskich – od brata Czesława

Godz. 08:30

1 + Jana Sobola w 3 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Soboli i Stankowiaków

Godz. 10:00

1 + Anielę Lemańską w 15 rocznicę śmierci

2. + Kazimierę Ratajczak – od syna Romana i Marka z rodziną

Godz. 11:30

+ Mirosława Jaśkowiaka w 13 rocznicę śmierci

Godz 15:00
         + Dziękczynienie za 50 lat małżeństwa Danieli i Franciszka, za wspaniałą rodzinę,
             okazane łaski z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej i Błogosławieństwo Boże
             dla Jubilatów i całej rodziny            

Godz.16:00

+ Floriana, Helenę, Piotra, Danutę Kaźmierczaków, Władysława Kuśnierczaka, Zofię
             Franciszka Kaminiarzy, zmarłych z rodziny

Godz. 18:00

         + Gertrudę, Franciszka Małolepszych, Stanisława Paula, Jana, Janinę Kurasińskich,
             Henryka Dworczaka, Józefa Walczaka – od rodziny Paulów z Wielichowa
            

Poniedziałek 17.09.2018

Godz. 18:00

1. + Monikę, Ludwika Mania, Henryka, Halinę, Waldemara Średnickich

2. + Alicję Ziegler – od córek z rodzinami

Wtorek 18.09.2018r. św. Stanisława Kostki – patrona Polski

Godz. 16:00

             + Marcina Satora

Godz. 18:00

1. + Władysławę, Stanisława, Halinę, Janusza, Władysława Skrzydlewskich

2. + Mariana Kaźmierczaka – od córek Małgorzaty i Joanny z rodzinami

Środa 19.09.2018 r.

Godz. 18:00

  1. Przez ręce i serce Maryi składamy dziękczynienie za niezliczone dobrodziejstwa i opiekę mad rodziną. Prosimy o zdrowie, Błogosławieństwo Boże, łaskę życia zgodnego z wolą Bożą
  2. + Marię Kmiećkowiak, Józefa, Jerzego, Jana, Janinę Kędzierskich, Jadwigę Kwietniewską, Stanisławę, Franciszka Kędzierskich

Czwartek 20.09.2018 r. św. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang

Godz. 18:00

  1. + Zygmunta Nowaka – od wnuczki Ani z rodziną
  2. + Mariannę Jankowską – od męża, córki Krystyny z rodziną

Piątek 21.09.2018r. św. Mateusza ap. i ew.

Godz. 18:00

  1. + Dorotę Styzińską w 2 rocznicę śmierci, Tadeusza Adamczaka w 13 rocznicę śmierci, Mariannę Urbaniak
  2. Z okazji roczku Jagny dziękujemy za cudowny dar życia, za radość wniesioną do naszego domu i prosimy o dary Ducha św. dla Jagny i Boże Błogosławieństwo

Sobota 22.09.2018r.

Godz. 14:00 Ślub: Dariusz Kozak – Anna Nowacka

Godz. 15:00 Ślub Adrian Pawłowski – Patrycja Szwarc

Godz. 17:00

1.   + Annę, Józefa Kasprzaków, Teodorę, Mariana Sobolewskich

         2. + Elżbietę w 9 rocznicę śmierci, Emila – od Sylwii i Krystiana

Chrzest: Marta Obiegała, Kacper Konieczny

Godz. 18:00

1. + Jadwigę, Czesława, Henryka Kubiaków

2. + Wacława, Katarzynę, Józefa Burów, Władysławę, Ksawerego Adama    
       Kaczmarków, zmarłych z rodziny Leonarczyków

Niedziela 23.09.2018r. 24 niedziela zwykła

Godz. 07:00

+

Godz. 08:30

1 + Stanisława Białasa w 6 rocznicę śmierci

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo,
   zdrowie, Dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej nad całą rodziną

Godz. 10:00

1 + Stanisława Gertycha

2. Z okazji 20 rocznicy ślubu Barbary i Mariana dziękujemy za odebrane łaski
               i prosimy o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata życia.

Godz. 11:30

+ Irenę, Ludwika, Andrzeja Kicińskich, Łucję Łabszyn, Joannę, Feliksa Bukowskich,
             Marię Jurga

             Chrzest: Liliana Lester

Godz 16:00
         Z okazji 1 rocznicy ślubu Sylwii i Arkadiusza z podziękowaniem Matce Bożej
         za otrzymane łaski z prosba o zdrowie, opiekę i Boże Błogosławieństwo dla
          Jubilatów i całej rodziny            

Godz.18:00

+ Czesława, Antoniego, Weronikę Jankowskich, Marię, Albina, Józefa Tosiów

Poniedziałek 10.09.2018

Godz. 18:00

1. + Stefana, Zofię Gabryelów, Halinę, Zenona, Eugeniusza Stamów, Jadwigę,
               Stanisława Piskorków, polećmy także opiece Matki Bożej Andrzeja i Annę
               obchodzących 41 rocznicę ślubu, wypraszając łaski na dalsze lata życia i
               błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

2. + Antoniego Szczerbala – od brata Eugeniusza z rodziną

Wtorek 11.09.2018r.

Godz. 18:00

1. + Gabrielę Styzińską w 25 rocznicę śmierci

2. + Leokadię Jagodzik – od 15 Róży Matek Żywego Różańca

Środa 12.09.2018 r.

Godz. 18:00

  1. + Gertrudę Stanek, Ernę Olejniczak
  2. +

Czwartek 13.09.2018 r. sw. Jana Chryzostoma

Godz. 18:00

  1. + Marię Jakobsze – od Roberta z rodziną
  2. + Marcina Satora – od cioci Romy z rodziną

Piątek 14.09.2018r. Podwyższenie Krzyża Świętego

Godz. 14:00 Ślub: Łukasz Kraczewski – Izabela Glapiak

Godz. 18:00

  1. + Stefanię Mikołajczak w 4 rocznicę śmierci, Aleksandrę Marzec
  2. + Danutę, Zbigniewa Stobrawów, - od córki, wnuków i prawnuków

Sobota 15.09.2018r. – NMP Bolesnej

Godz. 17:00

  1. + Hieronima Szaferskiego, Ludwika Szklarskiego, Andrzeja Wolsztyńskiego
  2. + Michała, Zenona Łupickich w 4 rocznicę śmierci, Urszulę Nadobnik w 2 rocznicę śmierci

Chrzest: Joanna Frąckowiak, Katarzyna Frąszczak

Godz. 18:00

  1. + Henryka Mikołajczaka, braci Waleriana, Mariana, rodziców obu stron, Helenę, Mariana Ratajczaków
  2. + Zygmunta Białeckiego w 79 rocznicę śmierci – pierwsza ofiara niemieckiego terroru z 1939 roku w Śmiglu – intencja od wnuków z rodzinami

Niedziela 16.09.2018r. 24 niedziela zwykła

Godz. 07:00

+ Teresę, Franciszka Senflebenów, Adama, Rozalię Roszkowiaków, Jaromira Furmaniaka

Godz. 08:30

+ Henryka w 23 rocznicę śmierci, Stanisławę Przybylskich, Zofię, Walentego Kozaków

+ Tomasza Kasprzaka w 23 rocznicę śmierci – od żony i synów

Godz. 10:00

1.+ Albina Ratajczaka, rodziców obu stron

Godz. 11:30

  1. + Krystynę Zielińska, Eugeniusza Brzozowskiego
  2. Z okazji setnej rocznicy urodzin Stanisławy Bąk z podziękowaniem za dotychczasową posługę w XXIII Róży Matek z prośbą do Matki Boskiej Różańcowej o wspieranie Jubilatki i wszystkie Żyjące Matki XXIII Róży w wytrwałości i modlitwie różańcowej i Boże Błogosławieństwo

Chrzest: Maja Zapłata

Godz 16:00

                   Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo,
                   zdrowie, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

Godz.18:00

               W 13 rocznicę ślubu Sławka i Ani składamy podziękowania za dotychczasowe
               owoce sakramentu małżeństwa i prosimy Matkę Boską Pięknej Miłości
               o wstawiennictwo i moc miłości ubogacającej nasze małżeństwo oraz Boże
               Błogosławieństwo dla całej rodziny.
       

Poniedziałek 03.09.2018 r. św. Grzegorza Wielkiego

Godz. 08:00 – Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej

Godz. 09:00 – Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla Szkoły w Nietążkowie

Godz. 18:00

1. + Kazimierza Józefczaka – od rodziny Sterna i Kiełczewskich

2. + Alicję Ziegler – od szwagra Zdzisława z żoną i córką

Wtorek 04.09.2018r.

Godz. 18:00

1. + Zofię, Ignacego, Franciszkę, Józefa Ciesielskich, Zofię, Andrzeja Sobolewskich

2. + Edwina Tasiemskiego, rodziców obu stron

Środa 05.09.2018 r.

Godz. 7:00 Za zmarłych pracowników Banku Spółdzielczego w Śmiglu: Eugenię Nadolną,
                   Stefanię Moszak, Antoninę Andrzejewską, Gertrudę Umińską, Zofię Włochal,
                   Felicję Tomczak, Hieronima Adamczewskiego – od współpracowników

Godz. 18:00

  1. + Zbigniewa Sadowskiego w 7 rocznicę śmierci i rodziców obu stron
  2. + Jadwigę Janicką – od syna Ryszarda z rodziną

Czwartek 06.09.2018 r. I czwartek miesiąca

Godz. 18:00

  1. + Elżbietę Roszkowiak – od córki Moniki z rodziną i syna Roberta
  2. + Alicję Ziegler – od grona bliskich przyjaciół

Piątek 07.09.2018r. I piątek miesiąca

Godz. 14:00 Ślub Roman Langner – Monika Zbąska

Godz. 16:00 + Rolanda Ratajczaka – od chrzestnej Marioli i wujka Sławka z rodzinami

Godz. 18:00

  1. + Joannę w 4 rocznicę śmierci i 36 rocznicę śmierci Ignaszewskich
  2. + Mariana Blimela, Jana, Władysławę Blimel, Józefę, Antoniego Nowaków

Sobota 08.09.2018r. – Narodzenia NMP

Godz. 9:00  Z okazji 11 rocznicy urodzin Samuela z podziękowaniem za dar życia za
                     wszelkie otrzymane łaski z prośbą o dary Ducha św. na dalsze lata życia i
                     opiekę św. Dominika na każdy nadchodzący dzień

Godz. 16:00
           + Kazimierę, Leona, Eugeniusza Wojciechowskich, Krystynę, Marka Furmaniaków,
               zmarłych z rodziny Krupa

Godz. 17:00

  1. + Tadeusza Kubiaka w 4 rocznicę śmierci

Godz. 18:00

  1. + Mariannę, Walentego Bobowskich, rodziców obu stron
  2. + Władysławę, Tadeusza, Józefa Murek, Dariusza Cieniucha

Niedziela 09.09.2018r. 23 niedziela zwykła

Godz. 07:00

+ Helenę, Jana, Pawła, Jana Chomskich, zmarłych z rodziny

Godz. 08:30

+ Franciszka, Ludwika, Ludwika Kubiaków, Joannę, Mariana Brzeziewskich

Godz. 10:00

1.+ Franciszka w 14 rocznice śmierci, Helenę Stanisławskich, Sewerynę,    

               Tadeusza Chwaliszewskich, Jana Jóźwiaka i jego rodziców od córki Grażyny z rod

  1. Z okazji 25 rocznicy ślubu dziękujemy za sakrament małżeństwa za jego owoce i prosimy Matkę Boską o wypraszanie łask utrwalających nasze małżeństwo i Boże Błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny

Godz. 11:30

  1. Dziękczynienie za 50 lat małżeństwa Zofii i Tadeusza za wspólnie przeżyte lata za otrzymane łaski, za możność przekazania życia i stworzenie pięknej rodziny i prosimy Matkę Boską Pięknej Miłości o wspieranie naszych Jubilatów i błogosławienie na każdy dzień
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i światłość Ducha św. dla wnuków: Łukasza, Piotra, Błażeja i Moniki oraz ich rodzin

Godz. 13:00

                   Z prośbą o zdrowie dla ks. proboszcza oraz o pomyślne przeprowadzenie
                     remontu elektryczności w naszym kościele

Godz 16:00+ Karola Klecha w I rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Klechów

Godz.18:00 + Henryka, Ewę Burmistrzaków, Teodora, Marka Jagodzińskich, Barbarę, Mirosława Stencel, Krystynę Franek, Zofię Antoniego Skrzypczaków
       

Poniedziałek 27.08.2018 r. św. Moniki

Godz. 18:00

1. + Antoniego, Franciszkę Kaźmierczaków, Floriana, Janinę Gajewiczów, Antoniego Nyczka, s. Fabianę Bosą

2. + Jadwigę, Janicką - od Walerii, Franciszka Michalskich i rodziny Moszaków

Wtorek 28.08.2018r. św. Augustyna

Godz. 18:00

1. + Łucjana Maślanka – od brata Piotra z rodziną

2. + Jadwigę Janicką – od syna Sławomira z żoną i synem

Środa 29.08.2018 Męczeństwo św. Jana Chrzciciela

Godz. 18:00

  1. + Aleksandra Kupka i Lechosława Schulza
  2. + Zygmunta Nowaka – od wnuczki Mileny z rodziną

Czwartek 30.08.2018 r.

Godz. 18:00

  1. + Łucjana Maślanka – od córki Urszuli z rodziną
  2. + Mariana Kaźmierczaka – od żony Hanny i mamy Ireny

Piątek 31.08.2018r.

Godz. 18:00

  1. + Wiolettę Kucharczak w 14 rocznicę śmierci, Ludwika Kucharczaka
  2. O Boże Błogosławieństwo dla Jubilatów z okazji 15 rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie dla Jubilatów i ich rodziny

Sobota 01.09.2018r. – I sobota miesiąca

Godz. 9:00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę nad rodziną

Godz. 14:00 Ślub: Artur Zając – Agnieszka Janicka

Godz. 16:00 Dziękczynienie za 40 lat małżeństwa Michała i Gabrieli z prośbą do św. Józefa o wstawiennictwo za Jubilatami i całą ich rodziną, o łaski umacniające małżeństwo i o Boże Błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny

Godz. 17:00

  1. + Wandę Jakubiak – od syna Dariusza z rodziną

Chrzest: Filip Kupka, Antonina Paul

Godz. 18:00

  1. + Stefanię, Józefa Kasprzyckich
  2. + Jadwigę w 15 rocznicę śmierci Adamczewską, Zenona, Krzysztofa Adamczewskich, zmarłych z rodziny Adamczewskich i Pawlaków

Niedziela 02.09.2018r. 22 niedziela zwykła

Godz. 07:00

+ Helenę, Kornela, Andrzeja Wojtkowiaków, Czesława Jankowskiego

Godz. 08:30

+ Ludwikę, Czesława Bronisława Kuśnierczaków, Jana Moszaka

Godz. 10:00

  1. + Zdzisławę Górczak w 11 rocznicę śmierci
  2. + Waleriana Wandelta, Gertrudę, Zygmunta Knopów – intencja z Nowej Wsi

Godz. 11:30

  1. + Janinę, Józefa, Pelagię Budzińskich, Katarzynę, Józefa Woźnych, Annę JóKaźmierczaków
  2. + Henryka, Ewę Burmistrzaków, Józefę, Franciszka Szczepaniaków

Godz. 16:00

         + Stefanię Antkowiak – z okazji imienin

Godz.18:00
        + Krystynę, Seweryna Miedzińskich zmarłych pracowników Szkoły Rolniczej im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie

Poniedziałek 20.08.2018 r. św. Bernarda

Godz. 17:00

1. + Łucjana Maślanka – od szwagierki z rodziną

2. + Jerzego Bosego – od syna z rodziną

Wtorek 21.08.2018r. św. Piusa X

Godz. 18:00

1. + Marię, Wojciecha, Władysława, Macieja, Danutę Psarskich, Janinę, Zygmunta Sicińskich, Marię, Stanisława Cybulskich

2. + Rolanda Ratajczaka – od sąsiadów z ul Osiedle

Środa 22.08.2018 NMP Królowej

Godz. 18:00

  1. + Bernarda, Joannę, Wojciecha Samolągów, Zofię Jana, Michała, Stanisława Cieślów oraz zmarłych z rodzin: Samolągów i Cieslów
  2. + Franciszkę, Jana Niezgodów, Sewerynę, Józefa Majorczyków

Czwartek 23.08.2018 r.

Godz. 18:00

  1. + Romana w 35 rocznicę śmierci, Kazimierę, Tadeusza, Mieczysława Mullerów
  2. + Juliana Ławniczaka – od Krzysztofa i Renaty z rodziną ze Starego Bojanowa

Piątek 24.08.2018r. św. Bartłomieja

Godz. 18:00

  1. W dniu wspomnieniaśw. Bartłomieja dziękujemy na sakrament kapłaństwa, za ofiarną, z atencją łaski Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana, posługę duszpasterską pełnioną przez ks. Bartłomieja w naszej parafii i prosimy Matkę Boską i Jej Syna Jezusa Chrystusa o stałe napełnianie Serca ks. Bartłomieja wielkim darem modlitwy i wytrwałości w głoszeniu Słowa Bożego
  2. + Monikę w 8 rocznicę śmierci, Nikodema Gahlów

Sobota 25.08.2018r.

Godz. 13:30 Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory. Intencja mieszkańców Robaczyna

Godz. 15:00 Ślub Łukasz Urbanek – Karolina Nowak

Godz. 17:00

  1. Felicję, Józefa Cichoszewskich, zmarłych z rodziny

Chrzest: Klara Szydlewska

Godz. 18:00

  1. + Helenę w 14 rocznicę śmierci Pawła Beckerów, Michalinę, Ignacego, Leona Buchwaldów
  2. + Edmunda, Pelagię Rzyskich, Andrzeja Jankowskiego

Niedziela 26.08.2018r. – NMP Częstochowskiej

Godz. 07:00

+ Stanisławę, Edwarda Szawułów, Marię, Wacława Galimskich

Godz. 08:30

+ Leona Wojciechowskiego w 4 rocznice śmierci, rodziców obu stron oraz zmarłe: Matkę Bernardę, Siostrę Agnieszkę

Z okazji 36 rocznicy ślubu Mariana i Lucyny dziękujemy za odebrane łaski i prosimy o Boże Błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny, prosimy także o zdrowie dla brata

Godz. 10:00

+ Ewę Furmaniak, zmarłych z rodziny

+ Franciszka Kachnica

Chrzest; Dawid

Godz. 11:30

Msza św. dziękczynna z tegoroczne zbiory

Godz. 15:00

         Dziękczynienie za 100 lat życia Stanisławy Bąk, za wszelkie odebrane łaski za opiekę Bożą, za wspaniałą rodzinę i prosimy o łaski na dalsze lata i opiekę Matki Bożej

Godz.18:00
        + Jadwigę, Stefana, Stefana Wróblów, Jadwigę, Ludwika, Szczepana, Władysława Perekietków

Poniedziałek 13.08.2018 r.

Godz. 18:00

1. + Helenę w 6 rocznicę śmierci, Józefa Trafasów, Ludwikę, Edwarda Marachów

2. + Jerzego Bosego, od przyjaciela Edwarda z żoną z Rakoniewic  

Wtorek 14.08.2018r. św. Maksymiliana Marii Kolbego

Godz. 18:00

1. + Edwarda w 6 rocznicę śmierci, Kornelę Nowaków zmarłych z rodzin; Maćkowiaków, Mikołajczaków, Włodarczaków i Włodarkiewiczów

2. + Stefana Wieczorka w 5 rocznicę śmierci, zmarłych rodziców obu stron – od żony z dziećmi

Środa 15.08.2018r. Wniebowzięcia Najswietszej Maryi Panny

Godz. 7:00 + Jadwigę Janicką – od córki z mężem, wnukiem Maciejem z żoną Karoliną

Godz. 8:30 + Janinę Hoffman, zmarłych z rodziny Hoffmanów i Adamczaków

Godz. 10:00 1. + Leona, Jadwigę, Janinę, Annę Szymanowskich

                     2. + Marię, Hieronima Zieglerów, Klarę Rajch

Godz. 11:30 Msza św. odpustowa – za parafian

Godz. 18:00

  1. + Józefa w 9 rocznicę śmierci Eleonorę Przydrożnych, Piotra Wojciechowskiego,

Mariannę Prajs

Czwartek 16.08.2018 r.

Godz. 18:00

  1. + Kazimierza Józefczaka – od wnuczek
  2. + Joannę, Feliksa Bukowskich

Piątek 17.08.2018r. św. Jacka

Godz. 18:00

  1. + Ryszarda Przybyła w 3 rocznicę śmierci- od mamy i rodzeństwa z rodzinami
  2. + Zygmunta Nowaka – od córki Bogusi z mężem

Sobota 18.08.2018r. bł. Sancji Szymkowiak

Godz. 15:00 Ślub Weronika Żurek – Dariusz Sołtysiak

Godz. 17:00

  1. Genowefę Kraczewską w 2 rocznicę śmierci, Bolesława Kraczewskiego w 35 rocznicę śmierci, Eugeniusza Kraczewskiego

Godz. 18:00

  1. + Ludwika w 23 rocznicę śmierci Władysławę w 22 rocznicę śmierci Kucharczaków
  2. + Ludwikę, Czesława,, Bronisława Kuśnierczaków, Salomeę, Władysława, Irenę Ławniczaków, Jana Moszaka, Tadeusza Bożka, Edwarda Grześkowiaka

Niedziela 19.08.2018r. – 20 Niedziela Zwykła

Godz. 07:00

+ Cecylię, Józefa, Jana Marachów, zmarłych z rodziny

Godz. 08:30

+ Jadwigę Janicką, Kazimierę Ratajczak z podziękowaniem Panu Bogu za ich posługę w XXIII Róży Matek z prośbą o nagrodę nieba i szczęście w życiu wiecznym

Godz. 10:00

+ Zmarłych z rodzin: Mikołajczaków i Walachowskich

Godz. 11:30

+ Bolesława Nędza

Godz. 18:00
        + Stanisława Domagała w 19 rocznicę śmierci

Poniedziałek 06.08.2018r. Przemienienie Pańskie

Godz. 9:00

  1. + Jadwigę Janicką – od brata Andrzeja z żoną i rodziną

Godz. 18:00

  1. + Leszka Ratajczaka – od szwagra Henryka z rodziną
  2. + Jerzego Bosego – od koleżanek z Technikum Rolniczego w Przygodzicach

Wtorek 07.08.2018r. bł. Edmunda Bojanowskiego

Godz. 18:00

  1. + Łucjana Maślanka – od syna Leszka z rodziną
  2. + Juliana Ławniczaka – od rodziny Białych z Jarocina

Środa 08.08.2018r. św. Dominika

Godz. 18:00

  1. + Kazimierza Józefczaka – od Wspólnoty Żywego Różańca
  2. + Zygmunta Nowaka – od wnuka Mateusza z rodziną

Czwartek 09.08.2018r. św. Teresy Benedykty od Krzyża- patronki Europy

Godz. 18:00

  1. + Kazimierę Marcinkowską – od Teresy z Strzelna z rodziną
  2. + Rolanda Ratajczaka – od żony z synem

Piątek 10.08.2018r. św. Wawrzyńca

Godz. 18:00

  1. + Mieczysława w 26. rocznicę śmierci, Franciszkę Smelkowskich; z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie
  2. + Jadwigę Janicką – od męża

Sobota 11.08.2018r. św. Klary

Godz. 15:00

Ślub:Liliana Tajchert i Dawid Nowak

Godz. 16:00    

Ślub:Katarzyna Kozłowska i Łukasz Cieślak

Godz. 17:00

  1. + Franciszka Judek oraz zmarłych z rodziny

Chrzest: Ksawery Maćkowski

Godz. 18:00

  1. + Andrzeja Szkudlarczyka i zm. z rodzin Szkudlarczyków i Milerów
  2. + Antoniego Kozaka w 15. rocz. śm. z prośbą o dar nieba dla niego

Niedziela 12.08.2018r. – 19 Niedziela Zwykła

Godz. 07:00

         + Elżbietę Tomaszewską w 6. rocz. śm.

Godz. 08:30

         + Przesława, Danutę Cieśla

Godz. 10:00

         + Teresę Dworakowską w 7. rocz. śm.

Godz. 11:30

  1. Z okazji 18. urodzin Moniki, dziękują Bogu za dar życia, wiary i rodziny, prosząc o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi na każdy dzień dorosłego życia
  2. + Anielę, Antoniego Kraczewskich

Godz.18:00
        + Mariannę w 1. Rocz. śm. Andrzeja Szmytowiczów, Gabrielę, Ludwika Nowaków oraz zmarłych z obydwu stron

Poniedziałek 30.07.2018 r.

Godz. 18:00

1. + Łucjana Maślanka – od sąsiadów

2. + Barbarę Urbaniak      

Wtorek 31.07.2018r. św. Ignacego z Loyoli

Godz. 18:00

1.+ Kazimierza Józefczaka – od syna z rodziną

2.+ Jerzego Bosego od żony

Środa 01.08.2018r. św. Alfonsa Marii Liguoriego – Nauka przedchrzcielna

Godz. 18:00

         1. + Genowefę Hanuszewską

         2. + Łucjana Maślanka – od siostry Ireny z rodziną

Czwartek 02.08.2018 r. I czwartek miesiąca

Godz. 18:00

  1. + Leszka Ratajczaka z okazji urodzin – od żony z dziećmi i ich rodzinami
  2. + Witosława w 6 rocznicę śmierci, Dobrosławę, Edmunda Wawrzyniaków

Piątek 03.08.2018r. I piątek miesiąca

Godz. 18:00

  1. + Katarzynę, Mariana Stróżyńskich, Józefa, Antoninę Lorenc, Marię Przydrożną
  2. + Zygmunta Nowaka – od wnuczki Eweliny z rodziną

Sobota 04.08.2018r.św. Jana Marii Vianneya I sobota miesiąca

Godz. 9:00    int. p. Jójźwiak

Godz. 10:00    Msza na cmentarzu

Godz. 17:00

  1. Waleriana Wandelta w 4 r. śm. od żony Renaty

Godz. 18:00

  1. + Leona Gidaszewskiego w XXII rocznicę śmierci zmarłych z rodziny
  2. + Marię, Franciszka Wąsiaków, Stanisławę, Alojzego Biegańskich, Teresę, Czesława Zbyradów

Niedziela 05.08.2018r. – 18 Niedziela Zwykła

Godz. 07:00

+ Kazimierza Józefczaka – od córek z mężami

Godz. 08:30

+

Godz. 10:00

+ Władysława w 10 rocznicę śmierci, Marię Krawczyków

Godz. 11:30

  1. + Jana Chomskiego, zmarłych z rodziny Chomskich, Bukowskich, Kicińskich, Biegańskich

Godz. 18:00
        + Teodozję, Walentego i ich rodziców Wasielewskich, Marię, Kazimierza, Henryka

               Linke

Poniedziałek 02.07.2018 r.

Godz. 18:00

1. + Hieronima Kozłowskiego – od bratowej Elżbiety i bratanicy Sylwii z rodziną

2. + Łucjana Maślanka – od żony

Wtorek 03.07.2018r. św. Tomasza ap.

Godz. 18:00

1.+ Helenę Bura, Jana Bura w I rocznicę śmierci, Wojciecha Cieśla w V rocznicę
     śmierci – od córki Mieczysławy z dziećmi

2.+ Henryka Bartkowiaka i zmarłych z rodziny z Tarnowa, Poznania i Śmigla

Środa 04.07.2018r.

Godz. 18:00

         1. + Szczepana, Jadwigę, Ludwika, Władysława Perekietków, Jadwigę, Stefana,
                   Stefana Wróblów

         2. + Przecława Cieśla – od rodziny Kamieniarzy

Czwartek 05.07.2018 r. św. Ireneusza bp. i męczennika

Godz. 18:00

  1. + Marię, Wiktora Zarabskich, Marię Kaczmarek, Różę, Piotra, Gabrielę
       Styzińskich
  2. + Bogdana Schulza – od synów z rodzinami

Piątek 06.07.2018r. bł. Marii Terecy Ledóchowskiej, dz.

Godz. 15:00 Ślub

Godz. 18:00

  1. + Cecylię, Michała Ludwiczaków
  2. + Elżbietę Roszkowiak z okazji imienin – od synów Michała i Henryka z
       rodzinami

Sobota 07.07.2018r.

Godz. 9:00
        Z okazji 20 rocznicy ślubu Oleny i Ireneusza z podziękowaniem Panu Bogu
         za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla całej rodziny

Godz. 15:00

Ślub Magdalena Nowak – Dariusz Ciesielski

Godz. 17:00    

+ Annę Filuś w I rocznicę śmierci

Chrzest: Jan Majorczyk, Maja Headley

Godz. 18:00

1. + Grzegorza w 5 rocznicę śmierci, Leona Klechów, Reginę, Władysława Lester

2 + Za zmarłych z rodziny Kasprzyckich i Masztalerzów

Niedziela 08.07.2018r. – 14 Niedziela Zwykła

Godz. 07:00

+ Renatę Krzyślak w 10 rocznicę śmierci, Zofię, Jana Krzyślaków, Józefę, Wilhelma
   Haberników

Godz. 08:30

+ Marię, Sylwestra Spalonych, Marię, Jana Trafasów

Godz. 10:00

+ Rez. Pan Śmigaj

Godz. 11:30

  1. + Stanisławę Włoch w 3 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Strzelczyków i
       Włochów
  2. + Stefana Grześkowiaka

   Chrzest św. Mieszko Cichaszek

Godz. 18:00
        + Franciszka Olejnika – od żony i dzieci z rodzinami

Poniedziałek 25.06.2018r. NMP Świetogórskiej z Gostynia

Godz. 18:00

1. Dziękczynienie za 30 lat małżeństwa Edyty i Kazimierza, dziękujemy za sakrament
             małżeństwa, za uświęcanie naszej rodziny i prosimy św. Józefa i Maryję za stałe
             orędowanie za naszą rodziną, o błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny

2.+ Mieczysława Kucharskiego – od Wspólnoty Modlitewnej ze Śmigla

Wtorek 26.06.2018r.

Godz. 18:00

1.+ Helenę Bura, Jana Bura w I rocznicę śmierci – od Barbary córki z rodziną

2.+ Zmarłe Matki IV Róży Matek z prośbą o nagrodę nieba a dla żyjących o łaskę
               wytrwałości w posłudze modlitewnej i błogosławieństwo dla ich rodzin

Środa 27.06.2018r. NMP Nieustającej Pomocy

Godz. 18:00

         1. + Marię, Hieronima, Czesława, Mariana, Wojciecha Samolów, Władysławę,
                   Stanisława, Zbigniewa, Witolda Matuszczaków

         2. + Władysławę, Czesława Cichoszewskich, Jerzego Dudkowiaka, Mariana
                   Mikołajczaka, Lucynę Górną

Czwartek 28.06.2018 r. św. Ireneusza bp. i męczennika

Godz. 18:00

  1. + Stanisława Domagałę w 10 rocznicę śmierci, z prośbą o zdrowie w rodzinie
  2. + Eugeniusza Koniecznego

Piątek 29.06.2018r. św. app. Piotra i Pawła

Godz. 10:00 + Mariannę, Piotra, Jarosława, Marcina Zieglerów, Halinę, Mirona
                         Bogusławskich

Godz. 16:00 + Leszka Ratajczaka – od żony z dziećmi i ich rodzin

Godz. 18:00

  1. + Marię, Wojciecha Psarskich
  2. + Tadeusza, Marię, Józefa, Zofię Różańskich, Halinę Karolczak, Wiktorię,
       Agnieszkę, Tomasza Sieradzkich oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 30.06.2018r.

Godz. 17:00    

+ Zmarłych z rodzin Dolczewskich i Samolów, Gabrielę, Ludwika, Jadwigę
             Nowaków

Chrzest: Piotr Humski

Godz. 18:00

1. + Helenę, Mariana Kurpiszów, Władysława Starkbauera

2 + Władysławę, Jana, Honoratę Frąckowiaków, Albina Ratajczaka

Niedziela 01.07.2018r.

Godz. 07:00

+

Godz. 08:30

+

Godz. 10:00

  1. + Helenę, Floriana, Piotra, Danutę Kaźmierczaków, Władysława Kuśnierczaka,
       Zofię, Franciszka Kamieniarzy i zmarłych z rodziny

Godz. 11:30

  1. + Stanisławę w 3 rocznicę śmierci Alojzego Biegańskich, Teresę, Czesława
       Zbyradów
  2. + Eligiusza Bibersteina w 16 rocznicę śmierci, Helenę, Pawła Nowaków

Godz. 18:00
        + Lucynę Górną z okazji imienin, Mariana Mikołajczaka    

Nabożeństwo czerwcowe: po wieczornej Mszy św.

Poniedziałek 18.06.2018r.

Godz. 18:00

1.+ Janinę Dudzińską w 6 rocznicę śmierci

2.+ Mieczysława Kucharskiego – od żony z dziećmi

Wtorek 19.06.2018r.

Godz. 18:00

1.+ Antoniego Kozaka, Ludwikę, Władysława Kaczmarków

2.+ Hieronima Kozłowskiego – od siostry Łucji z rodziną

Środa 20.06.2018r.

Godz. 18:00

         1. + Lecha Urbaniaka , zmarłych z rodziny Urbaniaków

         2. + Jana Olejniczaka, Dariusza Zimniaka 

Czwartek 21.06.2018 r. sw. Alojzego Gonzagi

Godz. 12:00

Zakończenie roku szkolnego w Gimnazjum

Godz. 18:00

  1. Z podziękowaniem Panu Bogu za wyświadczone łaski, prosząc o zdrowie
    i błogosławieństwo dla całej rodziny
  2. + Jerzego Kazimierza, Stanisława Adamczak

Piątek 22.06.2018r.

Godz. 7:30

Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie

Godz. 16:00

Dziękczynienie za 50 lat małżeństwa Zofii i Lecha, dziękujemy za wszelkie
otrzymane łaski, za wspaniałą rodzinę, prosimy Maryję i Józefa o orędownictwo
za naszą rodzina, o Boże błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny

Godz. 18:00

  1. + Teodorę, Mariana Sobolewskich, Marka Jarmużka, Bronisława Zalesińskiego, zmarłych z rodziny Sobolewskich i Błocianów
  2. + Czesława Bąka w 50 rocznicę śmierci, Zenona Bąka w 20 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Bąków – od córki i siostry Geni z mężem i rodzeństwem

Sobota 23.06.2018r. Dzień Ojca

Godz. 17:00    

+ Janinę, Brunona Kudłaszyk z prośbą o radość nieba

Chrzest: Leon Frąckowiak

Godz. 18:00

1. + Włodzimierza Jułga – od dzieci z rodzinami

2 + Franciszka Marcinkowskiego w 11 rocznicę śmierci, Władysława
               Wojciechowskiego, zmarłych z rodziny Marcinkowskich, Skrzypczaków,
               Wojciechowskich, Walkowiaków
    

Niedziela 24.06.2018r. Narodzenie św. Jana Chrzciciela

Godz. 07:00

+ Pelagię, Franciszka Sarbaków, Benignę, Władysława, Andrzeja Kaźmierczaków

Godz. 08:30

+ Longinę, Jana Łęczyńskich, Leonardę, Franciszka Kromarków

Godz. 10:00

  1. + Sławomira Rejno w 2 rocznicę śmierci – od mamy z rodziną oraz za

       śp. Kazimierza Rejno

  1. + Eugeniusza Brzozowskiego – od żony

Godz. 11:30

  1. + Władysława Majera, zmarłych z rodziny Majerów i Nadolnych
  2. Podziękowanie za zdrowie i odebrane łaski z prośbą o dalsze i opiekę dla całej rodziny

Godz. 16:00

+ Czesława Domagała w 21 rocznicę śmierci – od żony

Godz. 18:00
        + Ewę Skałecką w 10 rocznicę śmierci      

Nabożeństwo czerwcowe: po wieczornej Mszy św.

Poniedziałek 11.06.2018r. św. Barnaby ap.

Godz. 18:00

1.+ Marię, Seweryna Haremza, Gertrudę, Błażeja Dudkowiaków

2.+ Kazimierza Kubiaka – od Jadwigi Małek i rodzin Zieglerów i Maślankiewiczów

Wtorek 12.06.2018r.

Godz. 18:00

1.+ Antoniego Nyczka, Antoniego Kaźmierczaka, Janinę, Floriana Gajewiczów,
     Ludwika Dudkowiaka, z prośbą o zdrowie dla Marty

2.+ Jana Markowiaka, rodziców obu stron

Środa 13.06.2018r. św. Antoniego z Padwy

Godz. 18:00

         1. + Antoninę, Szczepana, Józefa Olejników, Antoniego, Marianne Wagnerów

         2. + Antoniego Kozaka z prośbą o dar życia wiecznego, o zdrowie i błogosławieństwo
                 Boże dla całej rodziny      

         3. + Kazimierza Józefczaka – w 7 dzień po śmierci – od żony

Czwartek 14.06.2018 r. św. Michała Kozala bp. i m.

Godz. 18:00

  1. + Elżbietę Roszkowiak – od wszystkich dzieci z rodzinami
  2. + Helenę Bura – od córki Marii z mężem i synem

Piątek 15.06.2018r.

Godz. 18:00

  1. + Jerzego Grzelczyka w 3 rocznicę śmierci
  2. + Reginę, Władysława Lester, Grzegorza Klecha

Sobota 16.06.2018r.

Godz. 15:00 Ślub; Skrzypczak Przemysław – Aneta Maria Koronowska

Godz. 16:00 Ślub Michał Norbert Kozłowski – Natalia Anna Ziegler

Godz. 17:00    Chrzest św. Tymon Waligóra    

Godz. 18:00

1. Z okazji 18 rocznicy urodzin Anny dziękujemy za dar życia, za sakrament
   włączenia do wspólnoty Jezusa Chrystusa, za sakrament dojrzałości
   chrześcijańskiej za odebrane łaski i prosimy o Dary Ducha św. i Jego asystencję
   dla właściwego rozeznania drogi życiowej i wzmocnienia w łasce Bożej na dorosłe
   życie i błogosławieństwo dla całej rodziny.

2 + Jerzego, Marcina, Marię, Władysławę Kaczmarków, zmarłych z rodziny
                 Kaczmarków i Szymańskich
      

Niedziela 17.06.2018r.

Godz. 07:00

+ Antoniego Kozaka z okazji imienin – od synów i córek z rodzinami

Godz. 08:30

+ Edmunda Senflebena, zmarłych z rodziny Senflebenów i Nowaków

Godz. 10:00

+ Piotra Szlafka w 20 rocznicę śmierci, Henryka Szlafka w 8 rocznicę śmierci
   zmarłych z rodziny Piskorskich i Szlafków

Godz. 11:30

+ Józefa w 5 rocznicę śmierci, Annę, Czesława Kaźmierczaków, zmarłych z rodziny,
             Kaźmierczaków, Bendowskich, Woźnych, Budzińskich

+ Tadeusza Derwicha – od współpracowników Przychodni Lekarza Rodzinnego
             w Śmiglu

Godz. 16:00

+ Adama Budzińskiego w 7 rocznicę śmierci, rodziców obu stron, zmarłych
   krewnych

Godz. 18:00
        + Teresę w 12 rocznicę śmierci, Mariana w 6 rocznicę śmierci Szulów – od dzieci,
             wnuków i prawnuków        

Nabożeństwo czerwcowe: po wieczornej Mszy św.

Poniedziałek 04.06.2018r.

Godz. 18:00

Nietążkowo

+ Zbigniewa Kanikowskiego – od siostry Sabiny z mężem

Wtorek 05.06.2018r. wspomn. Św. Bonifacego bpa i męczennnika

Godz. 18:00

Msza św. z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania

Środa 06.06.2018r.

Godz. 18:00

         Bruszczewo

         + Franciszkę, Ludwika, Ludwika Kubiaków, Genowefę, Stefana, Kazimierę, Piotra
             Skrobałów

Czwartek 07.06.2018 zakończenie oktawy Bożego Ciała

Godz. 18:00
         +
Juliannę, Jana Kubiaków i zmarłych z rodziny

Piątek 08.06.2018r. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Godz. 10:00

Godz. 16:00

         + Mariannę, Jana Gogół, Henryka Frąckowiaka

Godz. 18:00

+ Krystynę Jankowską, Henryka Jankowskiego, Mieczysława Sterniaka

+ Joannę, Feliksa Bukowskich, Władysława, Mariannę Ranków, Marię Jurga,
   Ryszarda Wróbla, Henryka Czyżewskiego, Jarosława, Zofię Jurga

Sobota 09.06.2018r. wspomn. Niepokalanego Serca NMP

Godz.17:00

+ Ireneusza Kucnera i zmarłych z rodziny Kucnerów

      

Godz. 18:00

+ Barbarę Łabińską w I rocznicę śmierci

+ Piotra Moska, Jerzego, Cecylię, Stanisława Koszewskich, Helenę, Franciszka
   Bertholdów
        

Niedziela 10.06.2018r.

Godz. 07:00

Z okazji 75 rocznicy urodzin Czesławy dziękujemy za odebrane łaski, za wszelkie dobro i prosimy o dalszą opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo dla Jubilatki
i całej rodziny

Godz. 08:30

+

Godz. 10:00

+

Godz. 11:30

+ Janinę, Stanisława Marciniaków – od syna z żoną

+ Zofię Anastazję Szulc – od wnuczki Magdaleny z mężem

Godz. 16:00

+ Krystynę, Stanisława, Ludwikę, Władysława Zielińskich, Elżbietę, Romana Przygóckich

Godz. 18:00
        Z okazji 20 rocznicy ślubu Doroty i Artura składamy podziękowanie za sakrament
         małżeństwa, za jego owoc i prosimy o umocnienie nas łaskami Bożymi mogącymi
         utrwalać naszą miłość, w sposób szczególny prosimy o błogosławieństwo w intencji
         Panu Bogu wiadomej.

        

Nabożeństwo majowe: codziennie o godz. 17:30

Nabożeństwo czerwcowe: po wieczornej Mszy św.

Poniedziałek 28.05.2018r. NMP Matki Kościoła

Godz. 18:00

+ Mariana Trowskiego – od córki Lidii z mężem i córkami, syna Rafała z żoną i córką

+ Zbigniewa Kanikowskiego – od brata Andrzeja z żoną i synem

Wtorek 29.05.2018r. sw. Urszuli Ledóchowskiej, patronki Archidiecezji

Godz. 18:00

+ Helenę Bura – od chrzestnicy Bernadetty z rodziną

+ Irenę, Jana, Mariana Nowaków, Franciszkę, Stanisława Grochowych, zmarłych
             z rodziny Jakubiaków i Meteliców

Środa 30.05.2018r.

Godz. 15:00

Ślub: Marta Maciejczak – Krzysztof Szydlowski

Godz. 16:00

Ślub: Marta Walachowska i Marek Skociński

Godz. 18:00

         + Marię Snela – od XX Róży Matek z Nietążkowa

         + Tadeusza Łukaszewicza, Eugeniusza Kaźmierczaka, Mariannę, Antoniego

             Nowackich

Czwartek 31.05.2018 Boże Ciało

Godz. 7:00

+ Zofię, Stefana Gabryelów

Godz. 9:00

+ Anielę Lemańską oraz rodziców obu stron

Msza św. po zakończeniu procesji ok. godz. 11:30
         + Mieczysława Kucharskiego – od żony z dziećmi

Godz. 18:00
         +
Olgę w 20 rocznicę śmierci, Władysława Michalskich, z podziękowaniem
             za dotychczasową opiekę Matki Bożej z prośbą o Boże błogosławieństwo dla    
             całej rodziny

             Chrzest: Stefania Jóźwiak

Piątek 01.06.2018r. I piątek miesiąca – Oktawa Bożego Ciała

Godz. 16:00

+ Grzegorza Szczepaniaka, zmarłych z rodziny Gawronów i Szczepaniaków

Godz. 18:00 - Robaczyn

         +

        +

Sobota 02.06.2018r. Dzień Matki I Sobota Miesiąca – Oktawa Bożego Ciała

Godz. 9:00

+ Elżbietę Kubala od VII Róży Matek

Godz. 13:00

45 lat od matury ZSP w Nietążkowie

Godz. 14:00

Ślub:

Godz.17:00

+ Kazimierę Cichaszek w 18 rocznicę śmierci, Sabinę, Mariana Foltyniaków

         + Czesława, Janinę Szymletów

Godz. 18:00 Koszanowo

+

+ Jana Tasiemskiego        

Niedziela 03.06.2018r. Trójcy Świętej

Godz. 07:00

+ Krzysztofa Sobierajewicza, Stefana, Zdzisława Sobierajewiczów, zmarłych z rodziny Sobierajewiczów

Godz. 08:30

+ Stefanię, Zenona Antkowiaków, Teresę, Stanisława Pawlickich, zmarłych z rodziny, ks. kanonika Zygmunta Bartkowiaka

Godz. 10:00

+ Anielę, Zygmunta Wieczorków, Zofię, Czesława Górnych

Godz. 11:30 Glińsko

+ Ewę, Henryka Burmistrzaków, Józefę, Franciszka Szczepaniaków

   Chrzest: Klementyna Nodżak

Godz. 16:00

+ Emila Hana w 39 rocznicę śmierci, Różę, Wojciecha Hanów, Kazimierza Olejnika

Godz. 18:00
        + Jolantę, Apolonię, Czesława Orzoł, Bernadettę, Romana Biegańskich

        

Nabożeństwo majowe: codziennie o godz. 17:30

Poniedziałek 21.05.2018r. NMP Matki Kościoła

Godz. 9:00

Godz. 16:00

           I rocznica Komunii św.

Godz. 18:00

+ Mariana, Jana Władysławę Blimelów, Józefę, Antoniego Nowaków

+ Zmarłe Matki XXI Róży Matek z Nietążkowa z podziękowaniem za ich posługę
             z prośbą o radość nieba a dla obecnych Matek o Boże błogosławieństwo i opiekę
             Matki Bożej a dla ks. kanonika Zygmunta Bartkowiaka o życie wieczne

Wtorek 22.05.2018r.

Godz. 18:00

+ Jarosława Czyżewskiego – od chrzestnej Ireny z rodziną

- Z okazji 85 rocznicy Janiny z podziękowaniem za odebrane laski z prośbą o dalszą  
             opiekę Bożą dla Jubilatki i całej rodziny

Środa 23.05.2018r.

Godz. 18:00

+ Zbigniewa Kanikowskiego – od sąsiadów

         + Elzbietę Roszkowiak – od męża

Czwartek 24.05.2018

Godz. 18:00

       + Wojciecha Szafranka – od siostry Marylki i siostry Hanki z rodzinami

       + Marię Snela – od córki Grażyny

Piątek 25.05.2018r.

Godz. 15:00 Ślub: Romana Chomska – Mateusz Grobelny

Godz. 18:00

         + Irenę, Ludwika Hałupka w 11 rocznice śmierci, zm. z rodziny Matuszczaków,
           Joannę Manys

        + Zenona Pytlaka w 11 rocznicę śmierci, Irenę Witkiewicz, rodziców obu stron

Sobota 26.05.2018r. Dzień Matki

Godz. 16:30

Godz. 18:00

+ Henryka, Janinę Dudzińskich, Tadeusza, Stanisława Figlarzy, Marię Antoniego
             Fornalików

+ Grzegorza Klecha, Reginę, Władysława Lester

 

Niedziela 27.05.2018r. Trójcy Świętej

Godz. 07:00

+ Elżbietę, Bolesława Mocek, Reginę, Bolesława Dzięcioł, Olę Kaźmierczak

Godz. 08:30

+ Apolonię, Teresę, Walentego Majorków, Józefę,, Edmunda, Adama Klemów
   wraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny

Godz. 10:00

+ Krystynę Ziegler, Stanisławę, Romana, Stanisława Kościańskich

   Chrzest: Wiktoria Woźniak

Godz. 11:30  

+ Jana, Katarzynę Kicińskich, Jana, Helenę Baków, Martę Matuszewską, zmarłych
             z rodziny Kicińskich, Bąków, Matuszewskich

Godz. 16:00

+ Józefa Andrzejewskiego w 6 rocznicę śmierci, Edmunda Andrzejewskiego
   w 4 rocznicę śmierci

Godz. 18:00
        + Pelagię, Stanisława Krysmanów, Stefanię, Stanisława Przynusów, Genowefę
             Kraczewską

        

Nabożeństwo majowe: codziennie o godz. 17:30

Poniedziałek 14.05.2018r. św. Macieja Ap.

Godz. 18:00

+ Gertrudę Stanek, Ernę Olejniczak

+ Mariana Trowskiego – od żony Marii

Wtorek 15.05.2018r.

Godz. 18:00

+ Zofię, Ignacego Ciesielskich

+ Marię, Wojciecha, Zofię, Macieja Psarskich, Marię, Zofię, Józefa Nieniewskich

Środa 16.05.2018r. św. Andrzeja Boboli – patrona Polski

Godz. 18:00

+ Andrzeja Kaźmierczaka w 15 rocznicę, Marka Bajona w 4 rocznicę śmierci,
   Stanisławę, Stanisława Handke

         + Aleksandrę, Bronisława Grzelaków, Eugeniusza Grzelaka

Czwartek 17.05.2018

Godz. 18:00

       + Czesława Przybylaka w 8 rocznicę śmierci

       + Marię Kozak – od szefostwa i współpracowników

Piątek 18.05.2018r.

Godz. 18:00

         + Halinę Łukaszewska – od wnuków

        + Stefanię Szulc – od wnuków

Sobota 19.05.2018r.

Godz. 16:30

+ Stanisławę, Jana Flisikowskich, Stanisława, Helenę, Stanisława, Wojciecha,
   Mariana Kostrzewów, Martę Błaszkowską, Annę Pecia, Bronisława Frąckowiaka

Godz. 18:00

+ Marię, Franciszka Wasiaków, Stanisławę, Alojzego Biegańskich

+ Franciszka w 3 rocznicę śmierci, Zofię Kamieniarzy, zmarłych z rodziny
   Włodarczyków i Kamienarzy

          

Niedziela 20.05.2018r. Uroczystość I Komunii św.

Godz. 07:00

+ Helenę, Pawła Beckerów, s. Gertrudę Becker, Michalinę, Ignacego, Leona
     Buchwaldów

Godz. 08:30

+ Zofię, Walentego Kozaków – od wnuczek z rodzinami

Godz. 10:00

I Komunia św.

Godz. 12:00  

+

Godz. 16:00

+ Henryka w 10 rocznice śmierci, Martę, Ryszarda Pellów, Mariolę Tomkowiak,
   Czesława Grochowego, Waleriana Majzę

+ Waleriana Marciniaka – od brata Mariana z rodziną

Godz. 18:00
        + Marię Płocienniczak w 12 rocznicę śmierci, Mariana Gromnickiego,
             rodziców obu stron

        

Nabożeństwo majowe: codziennie o godz. 17:30

Poniedziałek 07.05.2018r. Dni Krzyżowe

Godz. 18:00

+ Zofię Anastazję Szulc – od dzieci z rodzinami

+ Cecylię, Stanisława, Stefana, Edmunda, Jadwigę, Franciszka, Danutę Janickich,

   Teodozję, Walentego Wasielewskich, Marię, Kazimierza, Henryka Linke

Wtorek 08.05.2018r. św. Stanisława – Dni Krzyżowe

Godz. 09:00

Godz. 16:00

+Stanisławę, Franciszka Półrolniczaków, Katarzynę, Wawrzyńca Kędzierskich

Godz. 18:00

+ Stanisławę, Czesława Zimniaków

+ Marię Snela – od córki Wandy z rodziną

Środa 09.05.2018r. – Dni krzyżowe

Godz. 18:00

+Witolda w 15 rocznicę śmierci, Zbigniewa Matuszczaków, zm. rodziców obu stron

         + Michała Drobnika, Jadwigę Kaczmarek, zm. z rodziny Drobników

Czwartek 10.05.2018r.

Godz. 18:00

       + Henryka Mikołajczaka w I rocznicę śmierci

       + Nikodema w 22 rocznicę śmierci, Monikę Gahlów

Piątek 11.05.2018r.

Godz. 18:00

         + Stanisława Ratajczaka – od córek z rodzinami

         + Elżbietę Kubala w 30 dzień po śmierci – od córki z rodziną

Chrzest: Jan Landzwojczak

Sobota 12.05.2018r.

Godz. 16:30

+ Andrzeja Jankowskiego w 7 rocz. śmierci, Pelagię, Edmunda Rzyskich, Teresę,
   Franciszka Jankowskich

Godz. 18:00

+ Darie w 5 rocz. śmierci, Stanisława Stankowiaków

+ Danielę, Stefana Dutkowskich

          

Niedziela 13.05.2018r.

Godz. 07:00

+ Stanisława w 18 rocz. Śmierci, Agnieszkę Duszyńskich, Kazimierę,
     Henryka Skrzypczaków

Godz. 08:30

+ Kazimierza w 9 rocz. śmierci, Sławomira Rejno, zmarłych rodziców
   śp. Kazimierza

Godz. 10:00

+ Za zmarłe Matki I Róży z prośbą o radość wieczną a dla obecnych Matek I Róży
   o opiekę i Boże błogosławieństwo

+ Stanisława Tomowiaka

Godz. 11:30  

+ Stefanię Cieślik, Marię, Piotra Cieślików

Godz. 16:00

+ Dominika Gabryela

Godz. 18:00
        + Franciszkę, Antoniego Kaźmierczaków, Janinę, Floriana Gajewiczów, Jana,
             Ryszarda Koźlików, Antoniego Nyczka, s. Fabianę Bosą

        

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       projekt i wykonanie: primel.pl