• Dziękujemy za składki w niedzielę gospodarczą w wysokości 5.346,55 zł.
 • Dziękujemy za pomoc w posprzątaniu kościoła w czwartek. Panu Hieronimowi Pawlickiemu za odnowienie i obicie klęczników oraz sponsorowi za opłacenie firmy uzupełniającej pozbruk wokół kościoła.
 • Od dzisiaj rozpoczynamy rekolekcje parafialne. Msze św. z naukami o godz. 08:00, 16:00 i 18:00.
 • Zawierzenie Panu Jezusowi przez ręce Maryi będzie miało miejsce we wtorek na Mszy św. o godz. 18:00.
 • W najbliższą środę rozpoczyna się w naszej parafii Nawiedzenie Wizerunku Ikony Matki Bożej częstochowskiej. O godz. 17:00 w kościele nabożeństwo przygotowujące, przejście na pl. Wojska polskiego powitanie ok 17:30 Matki Bożej, przejście do Kościoła i o godz. 18:00 Msza św. powitania, a o godz. 24:00 Pasterka Maryjna. Cały program znajduje się na stornie internetowej i w naszych gazetkach.
 • W środę pół godziny przed Apelem Jasnogórskim zapraszamy wszystkich na uczczenie Matki Bożej w pieśniach maryjnych pt. „Maryjo, dla Ciebie śpiewam”. Zapraszają dzieci i młodzież wraz z panią katechetką Żanetą Prajs.
 • W najbliższą środę 26.02.2020r. rozpoczynamy Wielki Post tj. w Środę Popielcową. W tym dniu obowiązuje post ścisły, który polega na zjedzeniu trzech bezmięsnych posiłków w tym dwóch lekkich i jeden do syta.

Obrzęd posypania głów popiołem na wszystkich Mszach św., które będą
o godz.: 08:00, 10:00, 15:30, 18:00 Msza powitania Wizerunku Ikony Matki Bożej Częstochowskiej.

 • Uwaga w okresie Wielkiego Postu w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 18:00.
 • W środę zbiórka ofiar do puszek przed kościołem na Caritas Archidiecezjalną.
 • Kurs przedmałżeński rozpoczyna się w naszej parafii w niedzielę 01.03.2020 r.
  o godz. 15:30 do 17:00.
 • Drogi Krzyżowe w piątek o godz. 16:00 z udziałem dzieci i o godz. 17:30
  z udziałem dorosłych.
 • Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 14:00, kazania głosić będzie ks. wikariusz Bartłomiej Cylka. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza św.
 • Dzisiaj przed kościołem jest możliwość nabycia książki i filmu o abp Baraniaku.
 • Dzisiaj przed kościołem jest możliwość nabycia flag i dekoracji od zewnętrznej firmy do przybrania naszych domów.
 • Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej a dzieci prosimy o zabieranie kolejnego numeru ziarenka.

Proboszcz

Krzysztof Mizerski

 

 

 

.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       projekt i wykonanie: primel.pl