• Dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego – zakończenie Okresu Bożego Narodzenia. Ostatni raz można oglądać zwierzątka w żywym żłóbku.
 • W przyszłą niedzielę trzecią miesiąca składka gospodarcza na cele remontowe naszej parafii.
 • Dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniu i przebiegu Orszaku Trzech Króli: Panu Kościelnemu, Panu Organiście, Katechetom, Straży Pożarnej, Policji, Inscenizatorom oraz wszystkim uczestnikom.
 • Od poniedziałku do piątku będzie dodatkowa Msza św. o godz. 07:00
  i tradycyjnie o godz. 18:00.
 • W przyszłą niedzielę 19.01.2020r. syn naszej parafii kl. Marcin Kaczmarek
  w Katedrze Poznańskiej na Mszy św. o godz. 10:00 przyjmie Posługę Lektoratu.
 • W przyszłą niedzielę 19.01.2020r. zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek pt. „Spójrz na Jezusa” w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej w Śmiglu. Koncert dedykowany jest wszystkim, a szczególnie Babciom i Dziadkom z okazji ich święta. Początek koncertu po Mszy św. o godz. 16:00.
 • Osoby zainteresowanie podjęciem 33 dniowych rekolekcji indywidualnych przygotowujących do zawierzenia siebie Panu Jezusowi przez Maryję zapraszamy w najbliższą środę 15.01.2020r. na Mszę św. o godz. 18:00 po konferencja wprowadzającą i możliwość nabycia książek na podstawie, których przeżywa się rekolekcje.
 • Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, a dzieci prosimy o zabieranie kolejnego numeru ziarenka.

 

.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       projekt i wykonanie: primel.pl