1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy niedzielę powołań. Nasz kleryk Marcin Kaczmarek głosi słowo, a po Mszach kwestuje na potrzeby seminarium przed Kościołem.
 2. Msze święte od poniedziałku do piątku będą odprawiane w kościele św. Wita
  o godz. 18:00.
 3. Wymienianki jednorazowe wraz z ofiarą można składać do skarbony na środku kościoła, będą odczytywane wraz z modlitwą różańcową od poniedziałku do piątku o godz. 17:30 w kościele św. Wita, dzisiaj w kościele Farnym.
 4. Wymienianki roczne można składać w biurze parafialnym.
 5. Dziękujemy za ofiary na Papieskie Dzieła Misyjne.
 6. W dniach od 1 do 8 listopada można codziennie uzyskać odpust zupełny dla jednego zmarłego każdego dnia za nawiedzenie cmentarza, modlitwę za zmarłych i dowolna modlitwa w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego oraz przyjęcie
  Komunii św.
 7. Krąg Biblijny 04.11.2019r. o godz. 19:30 na probostwie – zapraszamy.
 8. Poświęcenie Książeczek do nabożeństwa i spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej z panią z Vestimentum w środę 06.11.2019r. o godz. 18:00.
 9. Wspólnota Caritas wraz z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania będą rozprowadzać Rogale Marcińskie przed kościołem w niedzielę 10.11. i w poniedziałek 11.11.2019r. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na paczki świąteczne dla najuboższych naszych parafian. W związku z tym spotkanie organizacyjne dla Grupy Caritas w Kościele św. Wita w poniedziałek 04.11.2019r. po Mszy św. o godz. 18:00.
 10. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez grupę modlitewną na zakończenie oktawy Wszystkich Świętych w Kościele św. Wita w piątek 08.11.2019r. po Mszy św. o godz. 18:00.
 11. W przyszłą niedzielę Dzień modlitw za Kościół prześladowany a po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na ten cel.
 12. Zachęcamy do nabywania kolejnych numerów prasy katolickiej w tym Małego Przewodnika Katolickiego dla dzieci.
 13. Dzieci prosimy o zabieranie ziarenek z niedzielną ewangelią. Rozwiązane kuponiki
  z odpowiedziami przynosimy w I piątek miesiąca na Mszę św. o godz. 16:00

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       projekt i wykonanie: primel.pl