Poniedziałek 01.04.2019 r.

Godz. 18:00

1.     +  Eugeniusza Koniecznego w II rocznicę śmierci

2.       +  Kazimierza Szychowicza w II rocznice śmierci, zmarłych z rodziny
    Śmidodów i Szychowiczów    

                                                                                                                                                  Wtorek 02.04.2019r.  

Godz. 18:00 

1.     W 18 rocznice urodzin Patryka dziękujemy Panu Bogu za dar życia za włączenie do Wspólnoty Kościoła Chrystusowego i prosimy z atencją Ducha św. o dar Mądrości, Bojaźni Bożej i łaskę właściwego rozeznania drogi życiowej na dorosłe lata i Błogosławieństwo dla Jubilata i całej Jego rodziny

2.     +  Franciszkę Kaźmierczak, Jana, Ryszarda Koźlików, zmarłych z rodziny Ratajczaków, ks. kanonika Zygmunta Bartkowiaka

 

Środa 03.04.2019 r.  Katecheza przedchrzcielna

Godz. 18:00

1.     + Konstancę, Jana, Czesława Ratajczaków, Elżbietę, Ignacego Jankowiaków,   
   Ryszarda Sztula

2.     + Edwarda Dudkowiaka – od brata Stanisława z rodziną

 

Czwartek 04.04.2019r.  I czwartek miesiąca

Godz. 18:00

                       Z okazji 1 rocznicy urodzin Leona dziękujemy za dar życia i prosimy o dary

                        Ducha św. i  Błogosławieństwo Boże dla Leona i całej rodziny

                      + Elżbietę  w I rocznicę śmierci, Mariana, Irenę Kubala, Jana Koronowskiego

                       Od córki z dziećmi

Piątek 05.04.2018r. – I piątek miesiaca

Godz. 16:00  + Henryka, Władysławę, Stefanię Skrzypczak, Bernarda Walkiewicza

Godz: 18:00  + Elżbietę Chudak – od córki  z rodziną

                      + Annę, Henryka Bajonów, księży Władysława, Zygmunta Bajonów, zmarłych

                         Z rodziny Bajonów, Rzeźników, Tadeusza Cieśla

 

 

Sobota 06.04.2019r.  I sobota miesiaca

Godz. 9:00

Godz. 15:00  W 80 rocznicę urodzin Ireny Górczak dziękujemy za wszelkie otrzymane
                       łaski, Matce Bożej za opiekę  i prosimy św. Józefa o stałe wstawiennictwo
                       oraz  łaskę zdrowia, Boże Błogosławieństwo dla Jubilatki i całej rodziny
                       – od dzieci

 

Godz. 17:00  + Tadeusza Figlarza w 16 rocznicę śmierci, Janinę, Henryka Dudzińskich,
                          Marię, Antoniego Fornalików, Stanisława Figlarza

                          Chrzest: Kalina Wieczorek    

         

Godz. 18:00

1.     + Weronikę, Franciszka Narożnych, zmarłych z rodzin; Narożnych i Szymczaków, Mariannę, Bronisława Hamrolów, zmarłych z rodziny

2.     + Annę, Stanisława Maciejczaków, Barbarę, Władysława Kijowskich, Franciszkę Sobel

 

Niedziela 07.04.2019r. V Niedziela Wielkiego Postu

 

Godz. 07:00  + Teresę w X rocznicę śmierci, Leona w VII rocznicę śmierci Ślebodów

 

Godz. 08:30   + Irenę, Ludwika, Andrzeja Kicińskich, Łucję Łabszyn, Ryszarda Wróbla,
                          Jarosława, Henryka Czyżewskich

 

Godz. 10:00   + Jadwigę, Wincentego, Janusza Borkowskich, Stanisława Białasa, zmarłych
                           z rodziny

 

Godz. 11:30   + Stefanię, Marię, Piotra Cieślików

                    

Godz. ok. 14:45  + Mariannę, Władysława Szczerbali, Jerzego Giernasia, Krzysztofa,
                                 Wojciecha Dorynków, Teresę Nowak

 

Godz. 16:00  + Zmarłych z rodziny Domagałów, Marciniaków i Franków

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       projekt i wykonanie: primel.pl