Poniedziałek 18.03.2019 r.

Godz. 18:00

1.     + Edwarda Dudkowiaka – od brata Aleksandra z rodziną

2.     + Urszulę Waszak w I rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Waszak
     i Świderskich

                       

Wtorek 19.03.2019r.  św. Józefa Oblubieńca NMP

Godz. 9:00

Godz. 16:00 + Józefa Olejnika, zmarłych z rodziny Olejników i Wagnerów

Godz. 18:00 

1.     + Józefa Dekierta, zmarłych z rodziny Dekiertów, Apolinarskich, Pukackich
   i Walkowiaków

2.     + Józefa, Stefanię Kasprzyckich 

 

Środa 20.03.2019 r.

Godz. 18:00

1.     + Olimpię, Antoniego Siewruk, zmarłych z rodziny

2.     + Czesława w I rocznicę śmierci,  Janinę Szymletów

 

Czwartek 21.03.2019r.  

Godz. 18:00

1.     + Jana, Bronisławę, Barbarę, Hieronima, Strzelczyków, Stanisławę, Bolesława
   Włochów, Stanisławę Włoch, Józefę Dosz

2.     +  Grażynę Wieczorek – od syna z żoną i dziećmi

 

Piątek 22.03.2018r.

Godz. 18:00  

1.     + Aleksandra Trowskiego-pd pracowników Zakładów Przetwórstwa    
   Mięsnego oraz gospodarstw rolnych „Smolarek’ wraz z właścicielami

2.     + Jana Markowiaka, rodziców obu stron

 

 

Sobota 23.03.2019r.  – Początek Misji św.

Godz. 16:00  Chrzest św.  Gabriela Walkowiak, Jan Szablewski

 

Godz. 17:00 +  Jerzego Łuczaka w 8 rocznicę śmierci zmarłych z rodziny Łuczaków,
                          Koniecznych i Jakubowskich

 

Godz. 18:00

1.     + Stanisława Kozłowskiego w 28 rocznicę śmierci

2.     + Wincentego Węgierskiego

 

 

Niedziela 24.03.2019r. III Niedziela Wielkiego Postu

Godz. 07:00   + Barbarę Urbaniak w 5 rocznicę śmierci

 

Godz. 08:30   +  Walentynę , Władysława Omieczyńskich, zmarłych z rodziny
                            Omieczyńskich, Annę Flies

 

Godz. 10:00   + Stanisławę, Czesława, Jerzego Zimniaków, Magdalenę, Wojciecha
                           Marciniaków

 

Godz. 11:30   + Lucję, Władysława, Aleksandra Kozaków, Marię, Kazmierza Kicińskich,
                             Henryka Frąckowiaka, Bronisława Ławniczaka

                    

Godz. ok. 14:45  + Teodora Roszkowiaka – od syna Bogdana z rodziną

 

Godz. 16:00  +  Leszka Ratajczaka – od córek z rodzinami oraz zmarłych z rodziny
                           Ratajczaków, Skorupińskich, ks. Bolesława Dratwę, i Alojzego
                           Szymańskiego

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       projekt i wykonanie: primel.pl