Poniedziałek 12.11.2018 r. św. Jozafata, bp. i m.

 

Godz. 18:00

  1. + Wandę, Zofię, Wacława Handke
  2. + Stanisława Olejnika – od brata Zdzisława z rodziną

 

Wtorek 13.11.2018r. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna pierwszych

                    Męczenników Polski

Godz. 18:00

  1. + Zbigniewę Nowak – od męża Jana i córek Beaty i Zofii z rodzinami
  2. + Hannę Kurasińską – od męża

 

Środa 14.11.2018 r.

Godz. 18:00

  1. + Romana Łęczyńskiego – od siostry Lucyny z rodziną
  2. + Alicje Ziegler – od Grup Modlitewnej ze Śmigla

 

Czwartek 15.11.2018r.

Godz. 18:00

  1. + Pelagię Rzyską w I rocznice śmierci
  2. + Zdzisława Kaczmarka – od żony

 

Piątek 16.11.2018r.

Godz. 18:00

  1. + Elżbietę, Helenę, Jana Bąków
  2. + Annę, Henryka Bajonów, Pelagie, Michała Rzeźników, zmarłych rodziny Rzeźników

 

 

 

 

 

 

Sobota 17.11.2018r.  św. Elżbiety Węgierskiej

Godz. 17:00 

  1. Dziękczynienie za 50 lat małżeństwa Romana i Teresy, za wspaniałą rodzinę,
    za wszelkie odebrane łaski i prosimy o łaskę zdrowia, opiekę MBNP na dalsze lata i Błogosławieństwo Boże dla Jubilatów i całej rodziny
  2. Podziękowanie za 25 lat małżeństwa Grzegorza i Elizy za wszelkie otrzymane dobro za dar możności przekazania życia  i prosimy o łaski umacniające nasze małżeństwo o Boże Błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny

Chrzest św. : Stefania Kowalska, Lena Spychała

Godz. 18:00

  1. + Franciszka Marcinkowskiego, Władysława Wojciechowskiego, zmarłych z rodziny ; Skrzypczaków, Marcinkowskich Wojciechowskich i Walkowiaków
  2. + Stanisławę w 2 rocznicę śmierci, Czesława, Jerzego Zimniaków

                   

Niedziela 18.11.2018r. 33 niedziela zwykła

Godz. 07:00  
             + Z okazji imienin Stanisławy podziękowanie za wszelkie otrzymane łaski z prośbą
                o Boże Błogosławieństwo i opiekę MBNP

Godz. 08:30  

  1. + Józefę, Franciszka, Stanisława Szczepaniaków
  2. Z okazji 96 rocznicy urodzin Stanisławy podziękowania za wszelkie dobro i łaski wzmacniające codzienne życie i prosimy o dalszą opiekę Bożą i Błogosławieństwo Boże dla Jubilatki i całej rodziny

 

Godz. 10:00    + Anielę, Zygmunta Wieczorków, Zofię, Czesława Gorących

 

Godz. 11:30  + Antoniego Kozaka w II rocznicę śmierci

Chrzest: Igor Budziński

 

Godz.16:00  + Grzegorza Szczepaniaka

 

Godz. 18:00  + Janinę, Jana Kurasińskich, Gertrudę, Franciszka Małolepszych, Jadwigę, Antoniego Kurasińskich

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       projekt i wykonanie: primel.pl