Poniedziałek – 19.06.2017r.

Godz. 18:00

  1. Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie i Miłosierdzie Boże
    dla całej rodziny
  2. W intencji mieszkańców Nietążkowa

Wtorek – 20.06.2017r.

Godz. 18:00

  1. + Jana Chomskiego od szwagra Tadeusza z rodziną
  2. W intencji mieszkańców Nowej Wsi

Środa – 21.06.2017r

Godz. 18:00

  1. + Adama Budzińskiego w 6 rocznicę śmierci, rodziców obu stron i zmarłych
    z rodzin obu stron
    1. + Henryka w 2 rocznicę śmierci Janinę Dudzińskich, Tadeusza Figlarza, Marię, Antoniego Fornalików
    2. W intencji mieszkańców Bruszczewa

Czwartek – 22.06.2017r.

Godz. 8:30

Zakończenie roku szkolnego w gimnazjum

Godz. 18:00

+ Włodzimierza Jułga – od dzieci z rodzinami

W intencji mieszkańców Śmigla

Piątek 23.06.2017r. Najświętszego Serca Pana Jezusa (Dzień Ojca)

Godz. 8:00

Zakończenie roku szkolnego Szkoła Podstawowa i Ponadgimnazjalna w Nietążkowie

Godz. 10:00

Dziękujemy za odebrane łaski i prosimy o łaskę uzdrowienia wnuczki Maji

Godz. 14:00

Ślub: Łukasz Walkiewicz – Irmina Sobolewska

Godz.15,00

         Ślub: Karol Napierała – Angelika Żurek

Godz. 16:00.

+ Stefanię Szulc – od wnuków z rodzinami

Godz. 18,00

+ Wandę, Sylwestra, Mariusza Piaseckich i w pewnej intencji

Sobota 24.06.2017r. Narodzenie św. Jana Chrzciciela

Godz. 8:00

+ Jana Olejniczaka , Bronisławę, Pawła Hanów, Magdalenę, Piotra, Zbigniewa Olejniczaków, Dariusza Zimniaka, Feliksa Banasika

Godz.10:00

+ Jana, Włodzimierza Wesołowskich, Irenę Pachulską, Eugeniusza Zieglera

Godz. 16,00

+ Jana Gorlasa w 50 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Gorlasów i Lisiewiczów

Godz. 17,00

Z okazji 30 rocznicy ślubu Hanny i Rafała składamy podziękowanie za odebrane łaski
i prosimy o błogosławieństwo na dalsze lata naszego małżeństwa i dla całej naszej rodziny

Godz. 18,00

  1. + Andrzeja Wolsztyńskiego, Zofię, Ludwika Szaferskich
  2. + Franciszka Marcinkowskiego w 10 rocznicę śmierci, Władysława Wojciechowskiego, zmarłych z rodziny: Skrzypczaków, Marcinkowskich, Wojciechowskich i Walkowiaków

Niedziela 25.06.2017r.

Godz. 07:00

+ Antoniego Kozaka, Ludwikę, Władysława Kaczmarków, Stanisławę, Stanisława Kozaków, zmarłych z rodziny Kozaków i Kaczmarków

Godz. 08:30
1. + Jana, Krzysztofa, Stanisławę, Władysława Soboli, Darię, Stanisława Stankowiaków, Tadeusza Kachnica i zmarłych z rodziny

2 + Sławomira Rejno w I rocznicę śmierci – od mamy z rodziną

Godz. 10:00
1. + Eugeniusza Brzozowskiego

2. + Jana Moszaka

Godz. 11:30

  1. + Helenę, Jana, Elżbietę Bąków, zmarłych z rodziny Baków i Majchrzaków
  2. + Felicję, Franciszka Kolanosiów, Stefana Grześkowiaka. O. Witolda Słabiga,
    zm. z rodziny

Godz. 16:00

+ Mariannę, Czesława Samolów

Godz. 18:00

+ Teodorę, Mariana Sobolewskich, Marka Jarmużka, Bronisława Zalesińskiego, zmarłych z rodz. Błocianów i Sobolewskich

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       projekt i wykonanie: primel.pl