Poniedziałek – 12.06.2017r.

Godz. 18:00

  1. + Bolesława Nędza – od sąsiadów
  2. + Reginę, Władysława Lester, Grzegorza Klecha, zmarłych z rodziny Lestrów
    i Stachowiaków

Wtorek – 13.06.2017r. Wspomnienie Fatimskie

Godz. 18:00

  1. + Antoniego Nyczka, Antoniego Kaźmierczaka, Janinę, Floriana Gajewiczów, Ludwika Dudkowiaka
  2. + Antoniego Kozaka z okazji imienin

Środa – 14.06.2017r

Godz. 18:00

  1. + Mariannę Haremza – od Danuty i Mariana Świniarskich z Częstochowy
    1. + Czesława Nadolnego – od wnuczki Moniki z rodziną

Czwartek – 15.06.2017r. Boże Ciało

Godz. 07:00

+ Henryka Kurpisza – od wnuka Tomka z rodziną

Godz. 08:30

  1. + Olgę, Władysława Michalskich
  2. + Eligiusza Bibersteina w 15 rocznicę śmierci, Helenę, Pawła Nowaków

Godz. 09:15 po Mszy procesja Bożego Ciała

+ Jerzego, Marcina, Marię, Władysławę Kaczmarków, zmarłych z rodziny Kaczmarków
   i Szymańskich

Godz. ok. 11.30

+ Zofię, Jana Lemańskich, Józefa, Franciszka Dekiertów, Genowefę Hanuszewską,
   zmarłych z rodziny

Godz. 18.00

+ Brunona Kudłaszyka – od syna Arkadiusza z rodziną, prosimy także o najlepszą wiedzę
dla lekarzy prowadzących mamę Jankę, aby jak najszybciej mogła powrócić do pełni sił

Piątek 16.06.2017r. Oktawa

Godz. 14:00

  1. Ślub; Marlena Berthold – Łukasz Fiebich

Godz. 18:00.

  1. Robaczyn Prosimy o błogosławieństwo dla pracy na roli, o zdrowie dla gospodarzy
    i ich rodzin, dla mieszkańców utrzymujących się z pracy poza rolnictwem, dziękujemy za dary jakimi w minionym roku zostaliśmy obdarzeni, a dla zmarłych mieszkańców Robaczyna prosimy o wieczność nieba.
    1. + Jerzego Grzelczyka w II rocznicę śmierci
    2. + Bogusława Świniarskiego z okazji urodzin

Sobota 17.06.2017r. Oktawa

Godz. 17:00

Chrzest św. Leon Buchwald

Godz.18:00

  1. + Franciszkę, Ludwika, Ludwika Kubiaków, Genowefę, Stefana, Kazimierę, Piotra Skrobałów
  2. Koszanowo

Niedziela 18.06.2017r.

Godz. 07:00

+ Krzysztofa w II rocznicę śmierci, Zdzisława, Stefana Sobierajewiczów, zmarłych z rodziny Sobierajewiczów

Godz. 08:30
+ Jolantę, Apolonię, Czesława Orzoł, Bernadettę, Romana Biegańskich

Godz. 10:00
1. + Henryka w II rocznicę śmierci, Janinę Dudzińskich, Tadeusza Figlarza, Marię, Antoniego Fornalików

2. + Stefanię, Zenona Antkowiaków, Teresę, Stanisława Pawlickich, ks. kanonika

Zygmunta Bartkowiaka

Godz. 11:30

  1. Z okazji 30 rocznicy ślubu Marii i Mariusza z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę oraz błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny
  2. Glińsko

Godz. 16:00

1. + Józefa Kaźmierczaka w II rocznicę śmierci, Annę, Czesława Kaźmierczaków

Godz. 18:00

+ Czesława Domagałę w 20 rocznicę śmierci – od żony

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       projekt i wykonanie: primel.pl