Poniedziałek 03.09.2018 r. św. Grzegorza Wielkiego

Godz. 08:00 – Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej

Godz. 09:00 – Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla Szkoły w Nietążkowie

Godz. 18:00

1. + Kazimierza Józefczaka – od rodziny Sterna i Kiełczewskich

2. + Alicję Ziegler – od szwagra Zdzisława z żoną i córką

Wtorek 04.09.2018r.

Godz. 18:00

1. + Zofię, Ignacego, Franciszkę, Józefa Ciesielskich, Zofię, Andrzeja Sobolewskich

2. + Edwina Tasiemskiego, rodziców obu stron

Środa 05.09.2018 r.

Godz. 7:00 Za zmarłych pracowników Banku Spółdzielczego w Śmiglu: Eugenię Nadolną,
                   Stefanię Moszak, Antoninę Andrzejewską, Gertrudę Umińską, Zofię Włochal,
                   Felicję Tomczak, Hieronima Adamczewskiego – od współpracowników

Godz. 18:00

  1. + Zbigniewa Sadowskiego w 7 rocznicę śmierci i rodziców obu stron
  2. + Jadwigę Janicką – od syna Ryszarda z rodziną

Czwartek 06.09.2018 r. I czwartek miesiąca

Godz. 18:00

  1. + Elżbietę Roszkowiak – od córki Moniki z rodziną i syna Roberta
  2. + Alicję Ziegler – od grona bliskich przyjaciół

Piątek 07.09.2018r. I piątek miesiąca

Godz. 14:00 Ślub Roman Langner – Monika Zbąska

Godz. 16:00 + Rolanda Ratajczaka – od chrzestnej Marioli i wujka Sławka z rodzinami

Godz. 18:00

  1. + Joannę w 4 rocznicę śmierci i 36 rocznicę śmierci Ignaszewskich
  2. + Mariana Blimela, Jana, Władysławę Blimel, Józefę, Antoniego Nowaków

Sobota 08.09.2018r. – Narodzenia NMP

Godz. 9:00  Z okazji 11 rocznicy urodzin Samuela z podziękowaniem za dar życia za
                     wszelkie otrzymane łaski z prośbą o dary Ducha św. na dalsze lata życia i
                     opiekę św. Dominika na każdy nadchodzący dzień

Godz. 16:00
           + Kazimierę, Leona, Eugeniusza Wojciechowskich, Krystynę, Marka Furmaniaków,
               zmarłych z rodziny Krupa

Godz. 17:00

  1. + Tadeusza Kubiaka w 4 rocznicę śmierci

Godz. 18:00

  1. + Mariannę, Walentego Bobowskich, rodziców obu stron
  2. + Władysławę, Tadeusza, Józefa Murek, Dariusza Cieniucha

Niedziela 09.09.2018r. 23 niedziela zwykła

Godz. 07:00

+ Helenę, Jana, Pawła, Jana Chomskich, zmarłych z rodziny

Godz. 08:30

+ Franciszka, Ludwika, Ludwika Kubiaków, Joannę, Mariana Brzeziewskich

Godz. 10:00

1.+ Franciszka w 14 rocznice śmierci, Helenę Stanisławskich, Sewerynę,    

               Tadeusza Chwaliszewskich, Jana Jóźwiaka i jego rodziców od córki Grażyny z rod

  1. Z okazji 25 rocznicy ślubu dziękujemy za sakrament małżeństwa za jego owoce i prosimy Matkę Boską o wypraszanie łask utrwalających nasze małżeństwo i Boże Błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny

Godz. 11:30

  1. Dziękczynienie za 50 lat małżeństwa Zofii i Tadeusza za wspólnie przeżyte lata za otrzymane łaski, za możność przekazania życia i stworzenie pięknej rodziny i prosimy Matkę Boską Pięknej Miłości o wspieranie naszych Jubilatów i błogosławienie na każdy dzień
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i światłość Ducha św. dla wnuków: Łukasza, Piotra, Błażeja i Moniki oraz ich rodzin

Godz. 13:00

                   Z prośbą o zdrowie dla ks. proboszcza oraz o pomyślne przeprowadzenie
                     remontu elektryczności w naszym kościele

Godz 16:00+ Karola Klecha w I rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Klechów

Godz.18:00 + Henryka, Ewę Burmistrzaków, Teodora, Marka Jagodzińskich, Barbarę, Mirosława Stencel, Krystynę Franek, Zofię Antoniego Skrzypczaków
       

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       projekt i wykonanie: primel.pl