Poniedziałek 27.08.2018 r. św. Moniki

Godz. 18:00

1. + Antoniego, Franciszkę Kaźmierczaków, Floriana, Janinę Gajewiczów, Antoniego Nyczka, s. Fabianę Bosą

2. + Jadwigę, Janicką - od Walerii, Franciszka Michalskich i rodziny Moszaków

Wtorek 28.08.2018r. św. Augustyna

Godz. 18:00

1. + Łucjana Maślanka – od brata Piotra z rodziną

2. + Jadwigę Janicką – od syna Sławomira z żoną i synem

Środa 29.08.2018 Męczeństwo św. Jana Chrzciciela

Godz. 18:00

  1. + Aleksandra Kupka i Lechosława Schulza
  2. + Zygmunta Nowaka – od wnuczki Mileny z rodziną

Czwartek 30.08.2018 r.

Godz. 18:00

  1. + Łucjana Maślanka – od córki Urszuli z rodziną
  2. + Mariana Kaźmierczaka – od żony Hanny i mamy Ireny

Piątek 31.08.2018r.

Godz. 18:00

  1. + Wiolettę Kucharczak w 14 rocznicę śmierci, Ludwika Kucharczaka
  2. O Boże Błogosławieństwo dla Jubilatów z okazji 15 rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie dla Jubilatów i ich rodziny

Sobota 01.09.2018r. – I sobota miesiąca

Godz. 9:00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę nad rodziną

Godz. 14:00 Ślub: Artur Zając – Agnieszka Janicka

Godz. 16:00 Dziękczynienie za 40 lat małżeństwa Michała i Gabrieli z prośbą do św. Józefa o wstawiennictwo za Jubilatami i całą ich rodziną, o łaski umacniające małżeństwo i o Boże Błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny

Godz. 17:00

  1. + Wandę Jakubiak – od syna Dariusza z rodziną

Chrzest: Filip Kupka, Antonina Paul

Godz. 18:00

  1. + Stefanię, Józefa Kasprzyckich
  2. + Jadwigę w 15 rocznicę śmierci Adamczewską, Zenona, Krzysztofa Adamczewskich, zmarłych z rodziny Adamczewskich i Pawlaków

Niedziela 02.09.2018r. 22 niedziela zwykła

Godz. 07:00

+ Helenę, Kornela, Andrzeja Wojtkowiaków, Czesława Jankowskiego

Godz. 08:30

+ Ludwikę, Czesława Bronisława Kuśnierczaków, Jana Moszaka

Godz. 10:00

  1. + Zdzisławę Górczak w 11 rocznicę śmierci
  2. + Waleriana Wandelta, Gertrudę, Zygmunta Knopów – intencja z Nowej Wsi

Godz. 11:30

  1. + Janinę, Józefa, Pelagię Budzińskich, Katarzynę, Józefa Woźnych, Annę JóKaźmierczaków
  2. + Henryka, Ewę Burmistrzaków, Józefę, Franciszka Szczepaniaków

Godz. 16:00

         + Stefanię Antkowiak – z okazji imienin

Godz.18:00
        + Krystynę, Seweryna Miedzińskich zmarłych pracowników Szkoły Rolniczej im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       projekt i wykonanie: primel.pl