Poniedziałek 25.06.2018r. NMP Świetogórskiej z Gostynia

Godz. 18:00

1. Dziękczynienie za 30 lat małżeństwa Edyty i Kazimierza, dziękujemy za sakrament
             małżeństwa, za uświęcanie naszej rodziny i prosimy św. Józefa i Maryję za stałe
             orędowanie za naszą rodziną, o błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny

2.+ Mieczysława Kucharskiego – od Wspólnoty Modlitewnej ze Śmigla

Wtorek 26.06.2018r.

Godz. 18:00

1.+ Helenę Bura, Jana Bura w I rocznicę śmierci – od Barbary córki z rodziną

2.+ Zmarłe Matki IV Róży Matek z prośbą o nagrodę nieba a dla żyjących o łaskę
               wytrwałości w posłudze modlitewnej i błogosławieństwo dla ich rodzin

Środa 27.06.2018r. NMP Nieustającej Pomocy

Godz. 18:00

         1. + Marię, Hieronima, Czesława, Mariana, Wojciecha Samolów, Władysławę,
                   Stanisława, Zbigniewa, Witolda Matuszczaków

         2. + Władysławę, Czesława Cichoszewskich, Jerzego Dudkowiaka, Mariana
                   Mikołajczaka, Lucynę Górną

Czwartek 28.06.2018 r. św. Ireneusza bp. i męczennika

Godz. 18:00

  1. + Stanisława Domagałę w 10 rocznicę śmierci, z prośbą o zdrowie w rodzinie
  2. + Eugeniusza Koniecznego

Piątek 29.06.2018r. św. app. Piotra i Pawła

Godz. 10:00 + Mariannę, Piotra, Jarosława, Marcina Zieglerów, Halinę, Mirona
                         Bogusławskich

Godz. 16:00 + Leszka Ratajczaka – od żony z dziećmi i ich rodzin

Godz. 18:00

  1. + Marię, Wojciecha Psarskich
  2. + Tadeusza, Marię, Józefa, Zofię Różańskich, Halinę Karolczak, Wiktorię,
       Agnieszkę, Tomasza Sieradzkich oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 30.06.2018r.

Godz. 17:00    

+ Zmarłych z rodzin Dolczewskich i Samolów, Gabrielę, Ludwika, Jadwigę
             Nowaków

Chrzest: Piotr Humski

Godz. 18:00

1. + Helenę, Mariana Kurpiszów, Władysława Starkbauera

2 + Władysławę, Jana, Honoratę Frąckowiaków, Albina Ratajczaka

Niedziela 01.07.2018r.

Godz. 07:00

+

Godz. 08:30

+

Godz. 10:00

  1. + Helenę, Floriana, Piotra, Danutę Kaźmierczaków, Władysława Kuśnierczaka,
       Zofię, Franciszka Kamieniarzy i zmarłych z rodziny

Godz. 11:30

  1. + Stanisławę w 3 rocznicę śmierci Alojzego Biegańskich, Teresę, Czesława
       Zbyradów
  2. + Eligiusza Bibersteina w 16 rocznicę śmierci, Helenę, Pawła Nowaków

Godz. 18:00
        + Lucynę Górną z okazji imienin, Mariana Mikołajczaka    

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       projekt i wykonanie: primel.pl