Nabożeństwo majowe: codziennie o godz. 17:30

Nabożeństwo czerwcowe: po wieczornej Mszy św.

Poniedziałek 28.05.2018r. NMP Matki Kościoła

Godz. 18:00

+ Mariana Trowskiego – od córki Lidii z mężem i córkami, syna Rafała z żoną i córką

+ Zbigniewa Kanikowskiego – od brata Andrzeja z żoną i synem

Wtorek 29.05.2018r. sw. Urszuli Ledóchowskiej, patronki Archidiecezji

Godz. 18:00

+ Helenę Bura – od chrzestnicy Bernadetty z rodziną

+ Irenę, Jana, Mariana Nowaków, Franciszkę, Stanisława Grochowych, zmarłych
             z rodziny Jakubiaków i Meteliców

Środa 30.05.2018r.

Godz. 15:00

Ślub: Marta Maciejczak – Krzysztof Szydlowski

Godz. 16:00

Ślub: Marta Walachowska i Marek Skociński

Godz. 18:00

         + Marię Snela – od XX Róży Matek z Nietążkowa

         + Tadeusza Łukaszewicza, Eugeniusza Kaźmierczaka, Mariannę, Antoniego

             Nowackich

Czwartek 31.05.2018 Boże Ciało

Godz. 7:00

+ Zofię, Stefana Gabryelów

Godz. 9:00

+ Anielę Lemańską oraz rodziców obu stron

Msza św. po zakończeniu procesji ok. godz. 11:30
         + Mieczysława Kucharskiego – od żony z dziećmi

Godz. 18:00
         +
Olgę w 20 rocznicę śmierci, Władysława Michalskich, z podziękowaniem
             za dotychczasową opiekę Matki Bożej z prośbą o Boże błogosławieństwo dla    
             całej rodziny

             Chrzest: Stefania Jóźwiak

Piątek 01.06.2018r. I piątek miesiąca – Oktawa Bożego Ciała

Godz. 16:00

+ Grzegorza Szczepaniaka, zmarłych z rodziny Gawronów i Szczepaniaków

Godz. 18:00 - Robaczyn

         +

        +

Sobota 02.06.2018r. Dzień Matki I Sobota Miesiąca – Oktawa Bożego Ciała

Godz. 9:00

+ Elżbietę Kubala od VII Róży Matek

Godz. 13:00

45 lat od matury ZSP w Nietążkowie

Godz. 14:00

Ślub:

Godz.17:00

+ Kazimierę Cichaszek w 18 rocznicę śmierci, Sabinę, Mariana Foltyniaków

         + Czesława, Janinę Szymletów

Godz. 18:00 Koszanowo

+

+ Jana Tasiemskiego        

Niedziela 03.06.2018r. Trójcy Świętej

Godz. 07:00

+ Krzysztofa Sobierajewicza, Stefana, Zdzisława Sobierajewiczów, zmarłych z rodziny Sobierajewiczów

Godz. 08:30

+ Stefanię, Zenona Antkowiaków, Teresę, Stanisława Pawlickich, zmarłych z rodziny, ks. kanonika Zygmunta Bartkowiaka

Godz. 10:00

+ Anielę, Zygmunta Wieczorków, Zofię, Czesława Górnych

Godz. 11:30 Glińsko

+ Ewę, Henryka Burmistrzaków, Józefę, Franciszka Szczepaniaków

   Chrzest: Klementyna Nodżak

Godz. 16:00

+ Emila Hana w 39 rocznicę śmierci, Różę, Wojciecha Hanów, Kazimierza Olejnika

Godz. 18:00
        + Jolantę, Apolonię, Czesława Orzoł, Bernadettę, Romana Biegańskich

        

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       projekt i wykonanie: primel.pl